mowa ciała

Mowa ciała, czyli inaczej komunikacja niewerbalna to sposób na przekazywanie informacji o nas samych, naszemu rozmówcy. Jak to wszystko działa? Zasada jest bardzo prosta – nasz umysł odbiera bodźce drugiej osoby i daje nam sygnał, że na tego należy uważać, ale z tą możemy być dobrymi znajomymi. Brzmi trochę jak magia, czy jasnowidztwo. A to prostu nasze ciała, które komunikują się ze sobą. Pierwszy kontakt z mową ciała mieliśmy na początku życia, gdy rodzice lub odpowiednie książki pokazywały nam różne wyrazy twarzy, pod którymi znajdowały się opisy co dany grymas oznacza. Na kolejnych etapach poznajesz następne elementy mowy ciała, aż w końcu zaczynasz wykorzystywać ją do swoich celów. I robisz to jak najbardziej świadomie.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Mowa ciała podczas podrywania – z czego korzystać?


Mowa ciała jest wykorzystywana w kilku aspektach.
Aby pokazać naszą otwartości i pewność siebie, zainteresowanie daną osobą oraz pokazanie jej, że jest słuchana.
Żeby pokazać dziewczynie, że jesteś pewny siebie musisz przyjąć otwartą postawę. Osiągniesz to wypinając klatę do przodu – Twoja sylwetka od razu się wydłuży. Dodaj do tego podniesioną głowę i ręce zwisające swobodnie wzdłuż ciała. Tym sposobem pokazujesz kobiecie swoją odwagę, pewność, dumę z tego kim jesteś. Ważne jest abyś nie zapominał o naturalnym uśmiechu oraz odpowiednim kontakcie wzrokowym (nie wpatruj się za bardzo, ale też nie uciekaj wzrokiem).
Jestem tobą zainteresowany. Kiedy ktoś się nam podoba, wydaje atrakcyjny, poszerzają się źrenice. Na to nie do końca mamy wpływ. Chyba że schowasz się w ciemnym miejscu, gdzie od razu staną się ogromne (tego jednak radę nie robić). To, na co mamy wpływ to nasza sylwetka. Gdy ktoś Ci się podoba lekko przechylasz się w jego stronę. Jeżeli nie możesz ułożyć się tak, aby Twój tors był skierowany do kobiety, po prostu utrzymuj odrobinę kontakt wzrokowy i możesz dodać również małe gesty, dotknięcia. Z tym jednak uważaj, nie każda kobieta lubi spoufalać się z nieznajomym mężczyzną tak szybko.

Aktywne słuchanie. Mowa ciała jest wykorzystywana w każdy z aspektów życia, także w wystąpieniach publicznych. Gdy z kimś rozmawiasz musisz pokazać mu, że go słuchasz. Dzięki mowie niewerbalnej Twój rozmówca może czuć się wysłuchany, lub wręcz odwrotnie – ignorowany i zanudzający. Jeżeli nie chcesz dać po sobie poznać, że opowieść o kotku Cię nie interesuje unikaj ziewania, rozglądania się po sali i opierania głowy na pełnej otwartej dłoni, jak na poduszce.
Aby dziewczyna odebrała Ciebie jako dobrego słuchacza podczas rozmowy zadawaj jej pytania, przytakuj, kiwaj głową. Jeżeli już chcesz ją oprzeć na dłoni, niech broda opiera się na pięści – to znak skupienia, zamyślenia i starania zrozumienia się co do Ciebie mówi dziewczyna.

Powyżej przedstawiłem Ci elementy mowy ciała
, które zagwarantują Ci dobre pierwsze wrażenie. Przed przystąpieniem do wykorzystania ich w podrywie stań przed lustrem lub przeprowadź „próbną” rozmowę z kolegą lub znajomym. Dzięki temu w kontakcie z kobietą będzie to bardziej naturalne, szczere i będziesz wiedział nad czym jeszcze musisz ewentualnie popracować.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności