Teksty na podryw

Teksty na podryw wykorzystujesz podczas prawie każdego uwodzenia,
tak samo jak robił to Twój ojciec oraz dziadek. Każdy facet z nich korzysta – to najlepszy sposób na poderwanie dziewczyny (oczywiście teksty powinny być odpowiednio wybrane, ale o tym później). Nawet Mickiewicz i Sheakspera w swoich dziełach tworzyli bohaterów, którzy podrywali niczym innym, jak właśnie tekstami na podryw. Magiczne czary czy urok osobisty mówiącego teksty? Gdzie tkwi tak ogromny sukces tekstów na podryw?

Odpowiednio wypowiedziany

Z tekstami na podryw jest jak z referatem w szkole czy prezentacją w pracy. Merytorycznie może być wszystko ok, ale kiedy przychodzi do oceny wystąpienia, czyli też osoby prowadzącej, wychodzi to czasem nieco gorzej.
Kiedy uwodzimy kobiety nie tyle znaczenia ma to co mówimy, ale jak mówimy. Panie muszą poczuć, że mają kontakt z fajnym facetem, z którym dobrze się rozmawia oraz który jest otwarty i towarzyski. Dlatego, jeżeli chcesz żeby hasło, którym podrywasz przyniosło oczekiwane efekty musisz wypowiedzieć je w odpowiedni sposób. Nie możesz rozmawiać z dziewczyną patrząc się w ziemię, z założonymi za plecami rękami. Powinieneś przybrać otwartą, pewną siebie postawę. Chyba nie muszę mówić jak ważne jest utrzymanie kontaktu wzrokowego z kobietą, którą uwodzisz.
Pewnie wiesz, że ptaki nawołują partnerkę. Ich trel to taki nasz ludzki tekst na podryw. I od tego jak ptak wyćwierka swój tekst, zależy jaka przedstawicielka płci przeciwnej się nim zainteresuje. U ludzi można zaobserwować coś podobnego – mężczyzna chcący wydawać się bardziej atrakcyjnym dla kobiety obniża swój głos. Jeśli chcesz, aby Twój tekst zadziałał ze zdwojoną siłą spróbuj tego zabiegu.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Teksty na podryw odpowiednio dobrane!

Pewnie słyszałeś lub przeczytałeś wiele tekstów na podryw, które od kilku jak nie kilkunastu dobrych lat krążą po Sieci. Jeśli widziałeś te, z którymi ja miałem styczność, przyjmij sobie moją radę do serca i nie korzystaj z tego typu haseł. Mimo że teksty na podryw są dobre i każdy z nas je wykorzystuje, musimy wiedzieć jakie z nich wybierać, a które lepiej odpuścić.
Tekstem na podryw jest tak właściwie wszystko co powiesz kobiecie. Może to być komplement, może propozycja drinka. Każde słowo wychodzące z Twoich ust to rodzaj podrywu i hasła, który na celu ma jedną rzecz – uwiedzenie kobiety.
Podrywając najlepiej wybieraj sprawdzone techniki, czyli właśnie komplementy, czułe słówka. Dobrym sposobem jest także „często tu bywasz?” lub „jak Ci się tu podoba?”

Obserwacja

Na początku obserwacja kobiet i wyciąganie wniosków może sprawić Ci trochę trudności, jednak w krótkim czasie będziesz wiedział na co zwracać uwagę i jaki tekst na podryw wybierać. Uwodzenie to ciągła nauka. Kobiety i ich potrzeby oraz oczekiwania zmieniają się bardzo często, więc niekiedy będziesz musiał się nieźle napracować, aby zrozumieć czego one chcą, jakie teksty na podryw lub inne metody wykorzystywać, aby dziewczyna chciała się Tobą zainteresować.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności