Sztuka uwodzenia

Jesteś niski, łysy i wydaje Ci się, że ogólnie mało atrakcyjny. Wydaje Ci się, że sztuka uwodzenia nigdy nie będzie Ci bliska, ponieważ nie masz do tego predyspozycji. Przecież nigdy nie będziesz wyglądał jak facet z wielkiego ekranu, który każdego dnia umawia się z inną kobietą.
Nie masz pojęcia jak bardzo się mylisz. Niezależnie od tego jak wyglądasz, jaki jesteś możesz być mistrzem podrywu, spotykającym się z pięknymi kobietami. Wystarczy, że dowiesz się co zrobić oraz jak zrobić, żeby było dobrze i żeby każda dziewczyna się za Tobą oglądała.

Wewnętrzny uwodziciel

Mężczyźni są skonstruowani tak, aby podrywać i uwodzić. W naszej naturze jest jasno zapisane: masz zdobyć kobietę i dać jej część siebie, żeby nasz gatunek przetrwał. Więc nie myśl sobie, że nigdy nie poznasz sztuki uwodzenia. Ty masz ją w sobie.
Podstawową zasadą podrywania i zdobywania kobiet jest wiara w to, że się uda. Na wielu kursach, szkoleniach i spotkaniach z trenerami można wiele usłyszeć na ten temat. Pewność siebie i wysoka samoświadomość to klucz do Twojego sukcesu. Jeżeli postanowisz, że poderwiesz najpiękniejszą kobietę w pracy – zrobisz to. Wystarczy wyciągnąć z Ciebie wewnętrznego uwodziciela.
Nie wystarczy jednak nacisnąć jednego magicznego przycisku, żeby stać się podrywaczem. Często mężczyźni potrzebują trochę czasu aby zrozumieć ile są warci. W tym procesie pomogą Ci poradniki oraz kursy związane z pewnością siebie. Podczas pracy nad sobą, czy to indywidualną czy pod okiem ekspertów zrozumiesz jak wiele jesteś wart, a poza tym poznasz techniki, dzięki którym będziesz widoczny przez kobiety. Czasami odpowiednia postawa wystarczy, aby zacząć podobać się kobietom.
Może często widząc kogoś od razu wiesz, że jest kimś i że warto zawrzeć z nim znajomość. Takie osoby mają do perfekcji opanowane to, o czym mówiłem powyżej. Wykorzystują sztukę uwodzenia do wielu celów, nie tylko podrywając. Ty również się nim staniesz.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Sztuka uwodzenia z NLP

Programowanie neurolingwistyczne, czyli w skrócie NLP to technika, którą chcesz poznać. Opiera się na kreatywnym tworzeniu wizji danego elementu rzeczywistości. Pewnie na razie brzmi nieciekawie, jednak jeśli zgłębisz ten temat zmienisz o nim zdanie.

W teorii NLP chodzi o uwodzenie. I to każdego. Są pewne techniki, które wpływają na drugą osobę w taki sposób, że nagle staje się ona zainteresowana naszą osobą. Jest to odpowiednie wykorzystanie emocji podrywanej osoby, oraz drobne okłamywanie umysłu. Lub, mówiąc inaczej – pokazywanie drugiej osobie czego tak naprawdę chcę.
NLP jest wykorzystywane nie tylko podczas uwodzenia. Możesz spotkać się z tym terminem w branży marketingowej, gdzie chcemy komuś sprzedać dany produkt. Chcąc dowiedzieć się więcej, wpisz to hasło w swoją przeglądarkę, a wyświetli Ci się wiele stron o tej tematyce.
Sztuka uwodzenia – możesz ją posiąść. Zdecyduj się na drobną zmianę w Twoim życiu, która w późniejszym czasie pozytywnie wpłynie nie tylko na aspekt miłosny i uczuciowy, ale także zawodowy i towarzyski.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności