jak uwodic kobiety?
Jak zdobyc dziewczyne? Odwieczne pytanie wielu mężczyzn na całym świecie. Na nasze nieszczęście nie ma złotego środka i jednoznacznej odpowiedzi. Każda z kobiet jest inna i na każdą z nich działa zupełnie coś innego. Czasami też okazuje się po prostu, że dwie osoby do siebie nie pasują i nie ważne jak bardzo byś się starał, nie zdobędziesz tej dziewczyny. W takim momencie najlepiej zmienić obiekt swoich uczuć.

Pewność siebie się przyda?

Chcąc zdobyć kobietę musisz pamiętać o jednej, dosyć ważnej zasadzie. Bądź pewny siebie. Kobiety częściej wybierają otwartych, pewnych siebie facetów, którzy nie boją się do nich podejść. Jeżeli dziewczyna widzi nieśmiałego faceta, w jej głowie od razu rodzi się myśl, że jeżeli on boi podejść się do niej to co będzie kiedy ktoś ich napadnie, a on powinien ją bronić?
Dlatego tak często możesz usłyszeć o pewności siebie, która jest nieodzownym elementem podczas uwodzenia. Pewność siebie możesz mieć lub udawać że ją posiadasz. Jak zdobyc dziewczyne bez śmiałości? Wykorzystaj mowę ciała.
Komunikacja niewerbalna, czyli właśnie mowa ciała może Ci bardzo pomóc. Wykorzystujemy ją każdego dnia kiedy z kimś rozmawiamy. Druga osoba odbiera sygnały o naszym nastroju, humorze o tym, jak się czujemy. A my nie musimy nic mówić. W uwodzeniu mowa ciała pomoże Ci w zrobieniu dobrego wrażenia na tym, kogo chcesz poderwać.
Aby zdobyć dziewczynę musisz pokazać jej, że jesteś otwarty. Osiągniesz to poprzez wyprostowaną postawę ciała, wysoko podniesioną głowę oraz radosne spojrzenie. Nie krzyżuj rąk na piersiach gdyż to świadczy o zamkniętej postawie i blokadzie. Tak samo odradzam Ci trzymania rąk za plecami – to oznaka fałszerstwa lub strachu. Żeby pokazać dziewczynie, że Ci się podoba kieruj ciało w jej stronę lekko się pochylając – jej umysł odbierze to jako dobry znak. Pamiętaj tylko, aby nie wchodzić w jej strefę osobistą, to może przynieść przeciwne do oczekiwanych skutki.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Jak zdobyc dziewczyne słowami

Kolejna kwestia w uwodzeniu to słowa, które mówisz. Jak zdobyc dziewczyne przy użyciu odpowiednich słów? Na jedną może zadziałać komplement inna ucieszy się, jeżeli po prostu przyznasz, że Ci się spodobała i masz ochotę na bliższe poznanie. Jest to w pewnym stopniu rosyjska ruletka i nie zawsze masz pewność, że sposób który wybierzesz okaże się odpowiedni. Jednak jeżeli pokażesz dziewczynie, że fajny z Ciebie facet masz duże szanse na powodzenie swojego podrywu.
Nie korzystaj jednak z tekstów na podryw, które możesz znaleźć w Sieci. Zamiast przyciągać dziewczyny, one raczej je odstraszają. Radzę Ci wybierać bardziej kreatywne i proste sposoby. Często to właśnie minimalizm jest najlepszym rozwiązaniem.
Zdobycie kobiety może okazać się niełatwe, jednak jeżeli odpowiednio się do tego przygotujesz i będziesz systematycznie próbował ją zdobyć, na pewno Ci to wyjdzie. Pamiętaj tylko o tym, co Ci powiedziałam, nie zapominaj o swojej pewności siebie oraz pokazaniu swojej osoby z jak najlepszej strony. Kobieta widząc Cię powinna wiedzieć, że warto Cię poznać gdyż możesz okazać się świetnym towarzyszem rozmów i czas spędzony z Tobą nie będzie czasem zmarnowanym.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności