jak zaimponowac dziewczynie?

Każdy facet chce lub czasem musi zaimponować dziewczynie.
Dzięki temu ma on większe szanse na zdobycie jej uwagi, serca. Nie musisz kombinować nad heroicznym czynem, o którym będziesz mógł opowiadać. Tak naprawdę jak zaimponować dziewczynie doskonale wiesz i pewnie robisz to za każdym razem. Ja tylko przypomnę Ci co robić, żeby wywrzeć na kobiecie odpowiednie wrażenie, które zostanie u niej na długo.

Kultura przez duże K

W czasach kiedy na każdym kroku spotykamy ludzi wykrzykujących przekleństwa lub robiących nieodpowiednie rzeczy w niewłaściwych miejscach kobietom brakuje kulturalnych mężczyzn. Jak zaimponować dziewczynie kulturą? Nie musisz zabierać jej do teatru czy opery. Tu chodzi o Twoją kulturę- osobistą. Czyli, nie przeklinaj kiedy jesteś na spotkaniu z dziewczyną lub przynajmniej ogranicz się do minimum. Co, co wypada na przykład na koncercie – czyli głośne śpiewanie, raczej nie będzie dobrze wyglądało w spokojnym lokalu.
Jeżeli otworzysz przed dziewczyną drzwi, odsuniesz dla niej krzesło lub oddasz swoją kurtę gdy jej będzie zimno – zaimponujesz jej i to w dużym stopniu. Coraz rzadziej zdarzają się faceci wiedzący jak należy się zachować. Gdy Ty się takim okażesz masz ogromne szanse na to, że dziewczyna, której chcesz zaimponować zostanie Twoją dziewczyną.

Jak zaimponować dziewczynie? Działaj!

Nie wymyślaj na szybko czego to nie zrobiłeś, nie osiągnąłeś w życiu. Proces działania powinien być dłuższy. Jeżeli chcesz zaimponować dziewczynie warto mieć co opowiadać. Możesz mówić o tym, że w szkole średniej byłeś mistrzem koszykówki albo szachów. Jeżeli bawiłeś się w wolontariat o tym także warto wspomnieć. Razem z kolegami nakręcaliście filmy? Pochwal się i tym. A może aktualnie robisz coś niesamowitego? Udział w projekcie lub świetna praca. Jeżeli czujesz, że coś z Twoich historii może zaimponować dziewczynie nie obawiaj się ich użyć!

Grunt to miła atmosfera

Naprawdę nie musisz dwoić się i troić aby zaimponować swojej dziewczynie. Dla nich czasami nawet nie ważne jest to robisz, ważne że się starasz. Ciągle pisałem dla osób, które dopiero poznają jakąś dziewczynę i chcą zrobić dobre wrażenie. A jak zaimponować dziewczynie, z którą jesteśmy w związku? Będąc z drugą osobą należy pamiętać aby nuda nie wdała się do waszego związku, dlatego czasami warto zrobić coś miłego. Jeżeli chcesz poprawić nastrój swojej dziewczynie i przy okazji jej zaimponować zrób jej od czasu do czasu śniadanie do łóżka lub niech po długim, ciężkim dniu wróci do wysprzątanego mieszkania, w którym czeka ciepła kolacja. Nie wymaga to ogromnego wysiłku, a Twoje starania zostaną zauważone i na pewno w odpowiedni sposób nagrodzone.
Jeżeli zadbasz o miłą atmosferę panującą w Twoim związku możesz być pewny, że będzie on trwał długo, a co więcej będzie silny, trwały i pełen wspaniałych chwil spędzonych z ukochaną, która nie obraża się o każdą rzecz, a cieszy z faceta, którego ma przy sobie.