jak uwodzic diewczyny?

Wielki podryw może mieć dla każdego zupełnie inne znaczenie. Dla jednego faceta będzie oznaczał „wyrwanie” wielu dziewczyn jednej nocy, a dla innego podryw wspaniałej dziewczyny, o której marzył od dłuższego czasu.
Nie ważne jaki podryw nazywasz wielkim. Ważne jest to, że możesz go wykonać i to bez względu na to czy jesteś niski, wysoki, nieśmiały lub wydaje Ci się, że mało atrakcyjny. Zapamiętaj, że każdy mężczyzna to samiec alfa, tylko czasami musi on sobie o tym przypomnieć!

Znajdź pewność siebie

Jeżeli chcesz wykonać swój wielki podryw musisz uwierzyć w to, że uda Ci się go wykonać i wszystko przebiegnie po Twojej myśli. Wielu trenerów uwodzenia oraz nazwijmy ich „wyjadaczy”, powtarza że podstawą sukcesu jest pewność siebie i wiara we własne możliwości. Istnieją nawet specjalistyczne, rozbudowane kursy i szkolenia, podczas których na samym początku uczysz się wydobyć pewność siebie oraz dowiadujesz się w jaki sposób pokazać ją światu.
Pewność siebie jest tak ważna ponieważ kobiety oczekują od mężczyzn pewnych cech. Facet powinien być odważny, śmiały, otwarty. Jeżeli już podczas podrywu kobieta zauważy, że ma kontakt z nieśmiałym mężczyzną, raczej nie będzie miała ochoty na dalszą rozmowę.
Pewność siebie możesz zdobyć dzięki kursom ale także jeżeli sam będziesz nad sobą pracować. W księgarniach internetowych i stacjonarnych znajdziesz wiele książek w tym temacie – one pomogą Ci podczas Twojej przemiany.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Wielki podryw wymaga odpowiedniej techniki

Pewność siebie mamy już zapewnioną, czas na technikę, którą wykorzystasz podczas uwodzenia kobiety. Technik mamy tyle ilu mamy podrywaczy. Mimo że każdy z nich korzysta z podobnych sposobów, różnią się one wykonaniem – często w bardzo małym stopniu, jednak zawsze jest widoczna jakaś różnica.
Aby wybrać odpowiednią dla siebie technikę musisz chwilę poobserwować kobiety, sprawdzić jak się zachowują gdy ktoś do nich podchodzi. Dzięki takim obserwacjom będziesz wiedział jak mniej więcej do nich podejść. Pewnie zobaczysz, że jedne reagują na komplementy, a na inne działa drobny haczyk. Przyjrzyj się im ruchom oraz postawie i oceń czy dana technika pasuje do określonych ruchów kobiet – mowa ciała w dużym stopniu świadczy o tym jacy jesteśmy – dlatego na osoby wykonujące pewne ruchy, świadczące o pewnych cechach charakteru, będą działały pewne, określone techniki.
Kiedy podrywasz nie skupiaj się tylko i wyłącznie na opracowanej technice. Miej kontrolę nad całą sytuacją i w razie konieczności działaj tak, aby naprawić sytuację. Pamiętaj o uśmiechu oraz radosnym spojrzeniu, które zachwyci każdą kobietę.

Wielki podryw jest specjalnością mistrzów uwodzenia, tak zwanych PUA. Korzystają oni z techniki NLP, polegającej na programowaniu neurolingwistycznym. Jeżeli zaczynasz przygodę z uwodzeniem, tą techniką radzę Ci zainteresować się odrobinę później, najpierw wypróbuj swoich sił podczas klasycznego uwodzenia na drinka, komplementy czy po prostu szarmancki uśmiech. Jeżeli takie podstawowe kroki nie zadziałają, zacznij interesować się tym co do powiedzenia mają Ci twórcy i szkoleniowcy techniki NLP, dzięki której każdy Twój podryw będzie naprawdę wielki!Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności