o czym rozmawiać?

Randki, a w szczególności ta pierwsza, opierają się na poznaniu drugiej osoby. A najlepiej poznamy ją podczas rozmowy, kiedy opowiadamy o sobie, swojej rodzinie, planach na przyszłość. Podczas dialogu z drugą osobą nie tylko słuchamy tego co mówi, ale także zwracamy uwagę na gesty i mimikę, które wpływają na całościowy odbiór drugiej osoby.
O czym rozmawiać z dziewczyną aby wypaść dobrze na randce? Wszystkiego dowiesz się już za chwilę.

Poznajcie się

Zastanów się co chcesz wiedzieć o osobie, którą właśnie poznajesz. Pewnie czym się w życiu zajmuje, jakie są jej zainteresowania oraz czy ma plany na przyszłość. Tym sposobem masz rozwiązanie problemu o czym rozmawiać z dziewczyną. Wybieraj na początek tematy swobodne, na które można powiedzieć wiele, a jednak druga osoba nie będzie jeszcze wiedziała wszystkiego.
Stań się prowadzącym rozmowy i zadawaj dziewczynie pytania, jednak wplataj też w jej opowieści wzmianki o sobie, aby nie wydawało się jej, że siedzi na przesłuchaniu ze wścibskim detektywem. Dzięki tego typu luźnym tematom zwalczycie gęstą atmosferę niepewności, która często towarzyszy osobom na pierwszej randce.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

O czym rozmawiać z dziewczyną? O tym, co was ciekawi

Temat o czym rozmawiać z dziewczyną może ciągnąć się w nieskończoność. Mógłbym wypisywać Ci przykłady tego o czym gadać z kobietami, jednak to nie ma najmniejszego sensu bo sam do wszystkiego dojdziesz. Jeżeli jesteś po wstępnej rozmowie, zapewne już mniej więcej wiesz, jakie dziewczyna ma zainteresowania. Na tym możesz oprzeć dalszy ciąg rozmowy.

W dialogu z kobietą ważna jest uwaga i wyłapywanie pewnych informacji,
na których możesz opierać waszą rozmowę. Pamiętaj, że to co interesuje jedną dziewczynę nie konieczne zainteresuje inną. W większości przypadków jest tak, że nawet nie musisz myśleć o czym rozmawiać, dialog toczy się sam. Przechodzi się z jednego tematu do drugiego i nagle okazuje się, że wcześniejsza rozmowa o pogodzie przeszła na temat teorii spiskowych.
Jeżeli dogadujesz się z drugą osobą nie musisz martwić się o to, o czym rozmawiać z dziewczyną, gdyż rozmowa będzie tworzyć się sama.

Ciche chwile

Jeśli nastąpi niezręczna cisza musisz interweniować. To jest moment, w którym powinieneś wiedzieć o czym rozmawiać. Kiedy żadne z was nie wie co ma powiedzieć, możesz dopytać o coś o czym dziewczyna mówiła wcześniej. Możesz także zacząć mówić o sobie. A jeżeli chcesz pokazać się jako typ wesołego faceta, możesz opowiedzieć kawał, który rozluźni całą atmosferę.
Podczas rozmowy z dziewczyną najważniejsze jest to, abyś był wyluzowany i aktywny w rozmowie. Słuchaj dziewczyny i odpowiadaj na jej pytania, sam jej je zadając. Jeżeli nie chcesz aby pojawiały się niezręczne cisze, zawsze miej coś w zanadrzu i kiedy widzisz, że dziewczyna już nic nie powie, wyciągnij swojego asa z rękawa. Jestem pewien, że w pewnym momencie coś między wami zaskoczy i dalsza część rozmowy będzie przebiegała płynnie.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności