Jak rozmawiac z dziewczyną?

Dziewczyny to strasznie uparte stworzenia, które najlepiej wszystko wiedzą, a zwrócenie im uwagi na to, że ktoś inny może mieć rację, nie wchodzi w grę, gdyż od razu przeistacza się w kłótnię oraz focha. Jednak istnieją metody na to jak rozmawiać z dziewczyną żeby przekonać ją do swojego zdania, czy nawet pomysłu na to, co zjeść dziś na kolację.
Kobiety można łatwo rozgryźć. Mimo że każda z nich jest inna, istnieją pewne patenty, które działają na większość z nich. Przedstawię Ci kilka metod, jednak pamiętaj, że każdą z nich należy najpierw wypróbować aby później móc z niej swobodnie korzystać. Jeżeli jednak próba nie wyjdzie za dobrze, skorzystaj z innej techniki lub zmodyfikuj w odpowiedni sposób jedną z nich.

Dawanie argumentów

Z kobietami czasami trzeba postępować jak z dziećmi, czyli wszystko dokładnie im tłumaczyć. Niezależnie czy chodzi o wybór filmu w kinie czy też jakie lody w sklepie wybrać. Jesteś mężczyzną i siła argumentów jest Twoją przewagą. Wytłumacz swojej dziewczynie, że związek to kompromisy i należy ustalać jakieś reguły. Jeżeli zgodziliście wybierać coś na zmianę, trzymajcie się tego.
Inna sytuacja – nie uzgadnialiście, że w parzystym tygodniu wybierasz Ty, a w nieparzystym ona. Jednak sprzeczacie się ponieważ Twoja dziewczyna chce iść na imprezę kiedy Ty posiedział być w domu z piwem i pizzą. Wykorzystaj odpowiednie argumenty mówiąc, że dawno nie mieliście czasu dla siebie, że chcesz pobyć tylko z nią. Niech to będą argumenty wrażliwego romantyka, a dziewczyna na pewno zmieni zdanie i sobotni wieczór będziecie mogli spędzić w domu bez niepotrzebnych kłótni.

Jak rozmawiać z dziewczyną aby nie doszło do kłótni

Jeden wybuch wywołuje następną eksplozję. Dlatego kiedy dziewczyna krzyczy na Ciebie bo skarpetki znów leżą obok kosza, Ty nie podnoś głosu mówiąc, że jej staniki także. Wszystko co powiesz ma być wypowiedziane łagodnym, spokojnym tonem, dzięki czemu kobieta także się wyciszy. Jak rozmawiać z dziewczyną to tylko o konkretnym problemie. Rozmawiacie o bieliźnie, więc nie wyciągaj spalonej pizzy sprzed 3 tygodni. Jak mówiłem wcześniej, spokojnym tonem powiedz jej, że nie chciałeś tego zrobić, jednak zauważyłeś jej biustonosz więc pomyślałeś, że tak można. Dziewczyna pewnie się oburzy, że nie myślisz, że raz jej się zdarzyło. A Ty ciągle spokojnie kontynuuj mówiąc, że Tobie również nie zdarza się to za często.
Twój spokój, opanowanie oraz pokazywanie jej, że robi dokładnie to samo co Ty sprawi, że w końcu się uspokoi, a Ty będziesz miał spokój na kilka tygodni.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Te dni w miesiącu

Kiedy kobieta jest nią w stu procentach przez te parę dni każdego miesiąca trzeba mieć do niej odpowiednie podejście. Kiedy Ty mówisz tak ona będzie mówiła nie. Zawsze wszystko będzie na odwrót, żeby zrobić Ci na złość. Bo jesteś straszny i okropny. Dlatego, jeżeli Ty chcesz piwo, a ona wino powiedz jej, że wino to świetny wybór! W większości przypadków ta taktyka sprawdza się naprawdę świetnie.
Przetestuj te techniki i przekonaj się czy sprawdzą się w przypadku Twojej kobiety!


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności