Podrywanie dziewczyn

Podrywanie to coś, czego każdy powinien w życiu spróbować. Ten dreszczyk emocji, kiedy podchodzimy do dziewczyny, radość z tego, że udało się nam ją poderwać. Jednak żeby przeżyć takie chwile musisz dowiedzieć się jak zabrać się do podrywania, aby mieć większe szanse na osiągnięcie sukcesu.
Uwodzenia może nauczyć się każdy, trzeba tylko mieć do tego odpowiednie podejście i należy uwierzyć we własne siły.

Twoje wewnętrzne ja

Sukces całego przedsięwzięcia zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Podrywanie to pokazanie swojej siły, pewności, otwartości. Chcąc wygrać musisz pokazać, że potrafisz i dasz radę. Istnieje wiele szkół uwodzenia, każda z nich przekazuje inną naukę. Jest jednak jedna wspólna rzecz łącząca wszystkie metody – pewność siebie i wiara, że możesz.
Pokazanie pewności siebie naprawdę ma ogromne znaczenie. Dlatego, że kobiety lubią takich facetów ale także przez to, żebyś Ty był bardziej szczery i naturalny w tym co robisz. No i pamiętaj – tak jak Ty postrzegasz siebie, tak i inni będą Cię oceniali. Nawet nie musisz rozmawiać z danym człowiekiem. On po Twoim zachowaniu będzie wiedział jakie masz cechy oraz jakim typem faceta jesteś.
A więc co z tym wewnętrznym ja? Musisz stać się bardziej pewny oraz otwarty. Jeżeli nie wiesz jak to osiągnąć, zainwestuj w książkę o tej tematyce lub wybierz się na kurs z pewności siebie. Wierzę, że pod okiem specjalistów uda Ci się podnieść samoocenę i stać się bardziej otwartym na innych ludzi.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Podrywanie – zrób to dobrze!

W podrywaniu nie chodzi jedynie o puszczanie oczka czy słodkie uśmiechy. Podrywanie to połączenie mowy ciała, powyższych elementów oraz rozmowy. Tylko jeżeli w odpowiedni sposób wykorzystasz wszystkie części razem, masz szansę na podryw.
Nie ma jednogłośnie stwierdzonego sposobu na podryw, ponieważ istnieje ich naprawdę wiele, a co więcej, każda kobieta jest inna i działa na nią zupełnie coś innego. Dlatego w tym momencie mogę jedynie powiedzieć Ci na co masz zwrócić uwagę. Oprócz pewności siebie, pamiętaj również o kulturze osobistej – dziewczyny wolą wychowanych facetów, którzy jedynie w odpowiednich momentach pozują na badboysów.
Kiedy chcesz coś powiedzieć dziewczynie, niech to nie będzie tekst na podryw, który krąży w Sieci od kilku lat. Dzięki temu nie poderwiesz żadnej dziewczyny, a jedyne co się wydarzy to wyśmianie. Takie hasełka były modne w latach 90-tych, później wróciły na początku drugiej dekady XXI wieku. I wszyscy się z nich śmiali. Mam nadzieję, że wtedy nikt nie korzystał z nich w celu uwodzenia.
Podejdź do tego w inny sposób. Złóż dziewczynie komplement lub zaproponuj drinka. Kobiety lubią prostotę, więc czemu by nie wypróbować takiej metody?
Podrywanie to szukanie własnego sposobu na uwodzenie. Obserwuj kobiety, patrz jak się zachowują gdy ktoś je uwodzi i na tej podstawie stwórz niepowtarzalny i przede wszystkim efektywny sposób na podryw.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności