jak uwodzić?

NLS, czyli NeuroLinguistic Seduction to w tłumaczeniu na język polski programowanie neurolingwistyczne
. No i wszystko jasne prawda? Mimo że nazwa do najłatwiejszych nie należy to bardzo prosta w zrozumieniu technika wykorzystywana nie tylko w uwodzeniu, ale także na polu zawodowym i towarzyskim. Tym narzędziem posługuje się także wielu ludzi z branży marketingowej, a także szkoleniowej.

Czym dokładnie jest NLS

NLS to technika opierająca się na kreatywnym programowaniu myśli człowieka. Znów zaczynam od być może trudnego do zrozumienia stwierdzenia. Głównie chodzi o to, że każdy z nas jest w stanie wpłynąć na wyobrażenia drugiej osoby. Możemy nakłonić kogoś do zrobienia danej rzeczy, istnieje także możliwość zmiany poglądu danego człowieka.
Wszystko na tym etapie może wydawać się skomplikowane, jednak po głębszym poznaniu tematu bez problemu zrozumiesz wszystko.
Prowadzonych jest wiele szkoleń z NLS podczas których specjaliści pokazują dokładne techniki, wszystkie opisują, aby później uczestnicy mogli je ćwiczyć i próbować ich skuteczność podczas uwodzenia.
Kiedy byłeś dzieckiem i czegoś Ci zabraniano, chciałeś tego jeszcze bardziej, taki zakazany owoc był tym, o czym marzysz. To jedna z technik teorii. Kiedy czegoś się nam zabrania, nie możemy czegoś mieć, nagle tego chcemy.
Kolejną techniką jest tworzenie wyobrażeń. Opowiadając komuś jak może wyglądać jego życie za tydzień, jaki będzie radosny, wesoły – będzie tego chciał. A Ty zaprogramowałeś tę osobę w taki sposób, że jej zdaniem tą radość zapewnisz jej właśnie Ty.
Na tego typu technikach i metodach opiera się teoria NLS. Oczywiście posiada jeszcze wiele innych narzędzi, jednak jeżeli chcesz je poznać musisz „oddać się” specjalistom. Zapisz się na szkolenie lub kup bądź ściągnij książki, które w tym temacie dadzą Ci wiele wskazówek.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Dla kogo to?

Każdy, niezależnie od wieku może żyć z technikami NLS. Nawet mając 70 lat możesz zapisać się na szkolenie i zmienić swoje życie, poznać miłą towarzyszkę, z którą świetnie spędzisz czas. Niezależnie od tego, w jakim okresie życia jesteś, czy masz pracę czy też nie, warto wybrać się na takie szkolenie aby coś w swoim życiu zmienić.
Najbardziej poleca się je osobom, które nie do końca wierzą we własne możliwości, mają niską samoocenę i nie są zadowolone ze swojego życia. Dzięki takiemu szkoleniu dowiedzą się co mogą zrobić, aby to zmienić.

Co dzieje się po szkoleniu?

Na wielu stronach internetowych, a także podczas rozmów z osobami, które miały kontakt z NLS i same przeszły szkolenie dowiedziałem się w jakim stopniu zmieniło się ich życie. Większość z nich przeobraziła się w zupełnie inne osoby. Z szarych myszek stanęli się odważnymi, pewnymi siebie osobami. Kiedyś jako właściwie nic nieznaczące osoby, dziś zajmują kierownicze stanowiska. Mężczyźni mający problemy w kontaktach z kobietami nagle stali się podrywaczami na medal.
Każda z tych osób zawdzięcza to wszystko kilku zajęciom z NLS – techniki uwodzenia, która tak naprawdę wpływa na każdy aspekt życia.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności