uwodzenie dziewczyn

Podrywanie to jeden ze stałych elementów życia faceta.
Jeden związek się kończy, więc czas zacząć kolejny lub ewentualnie poszukać kilku dziewczyn – przerywników. W końcu każdy mężczyzna musi mieć także czas na zabawę. Zastanawiając się jak poderwać dziewczynę nie musisz się głowić. Sprawa jest bardzo prosta – wystarczy, że ją sobą oczarujesz, a to – uwierz mi, potrafi każdy z nas. Musisz tylko dowiedzieć się jak się do tego zabrać!

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie

Kiedy poznajemy nową osobę w kilka chwil potrafimy ją ocenić i zdecydować czy się polubimy czy też nie. Każdy z nas jest jasnowidzem i zna się na ludziach? Nie do końca. Działa tutaj bardzo mocne narzędzie jakim jest mowa ciała. Komunikacja niewerbalna w dużym stopniu wpływa na to, jak postrzegają nas ludzie. Człowiek nie musi się odezwać ani słowem, abyśmy mniej więcej wiedzieli jaki on jest.
Mowa ciała w podrywaniu odgrywa bardzo ważną rolę. Jak poderwać dziewczynę za pomocą mowy niewerbalnej? Chodzi o to, jak mówisz oraz jaką postawę przyjmujesz. Kobiety lubią otwartych facetów, którzy są pewni siebie. Dzięki komunikacji niewerbalnej możesz przekazać dziewczynie informację, że taki właśnie jesteś. Wystarczy wyprostowana postawa, podniesiona do góry głowa i radosne spojrzenie.
A jeżeli chcesz, żeby dziewczyna zobaczyła, ze jesteś nią zainteresowany ułóż swoje ciało w jej stronę, odrobinę się nachylając. Są to gesty na pozór niewidoczne i drobne, jednak mają duże znaczenie w podrywaniu.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Jak poderwać dziewczynę? Zaimponuj jej

Nie musisz stawać na głowie, czy opowiadać niestworzonej historii o akcji wojennej w Afganistanie. W gruncie rzeczy kobietom bardzo łatwo zaimponować. Wystarczy odpowiednio się zachować. A odpowiednio, czyli kulturalnie. Jak poderwać dziewczynę to najlepiej z klasą. Jeżeli widzisz, że rozmawia z koleżankami, nie przerywaj tylko poczekaj na dogodny moment. Gdy już uda Ci się zagadać nie używaj przekleństw, nie krzycz i po prostu zachowuj się tak, jak wychowała Cię mama. Dzięki temu dziewczyna będzie uważała Cię za faceta, z którym warto rozmawiać i chyba warto się spotkać, a to ogromny plus.
Oprócz tego jak mówić, ważne jest też to, co mówić. Nie rzucaj oklepanymi tekstami na podryw, które dostępne są na co drugiej stronie internetowej. Takie chwyty nie działają na kobiety. Skup się bardziej na konkretach. Chcesz zagadać, więc pytasz czy możesz się dosiąść. Chcą wyjść na estetę piękna pochwal dziewczynę za cudowny uśmiech lub zniewalające spojrzenie. Takie drobne, czułe słówka działają na kobiety jak magnes.
Podrywanie nie jest trudną sztuką. Potrzeba tylko wprawy i wiary we własne możliwości. Jeżeli będziesz posiadał opanowane te dwa elementy, uda Ci się poderwać każdą napotkaną dziewczynę. Dlatego już teraz zacznij działać, zdobądź pewność siebie i ruszaj na łowy, kto wie, może pierwsza poderwana dziewczyna okaże się kobietą na całe życie? Przekonaj się!Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności