uwodzenie
Uwodzenie jest sztuką, którą każdy z nas może posiąść. Nawet jeżeli jesteś najbardziej skrytym facetem możesz stać się mistrzem podrywu. Dzięki poniższemu tekstowi dowiesz się co zrobić aby się nim stać. Uwierz mi, że nie wymaga to tak wiele wysiłku jak mogłoby Ci się wydawać. Jedyne o czym koniecznie pamiętać to wiara we własne możliwości oraz determinacja, że osiągniesz to, co sobie zaplanowałeś.

Zdobądź pewność siebie

Przyjrzyj się facetom, którzy podrywają dziewczyny. Zobacz filmy, w których główny bohater – amant ma wiele „fanek”. Ci mężczyźni mają jedną wspólną cechę – pewność siebie. Uwodzenie opiera się właśnie na niej. Kobiety szukają facetów, którzy są otwarci, śmiali, towarzyscy.
Osoby pewne siebie kojarzone są z sukcesem, dobrym życiem. Jest w tym wiele prawdy. Jeśli jesteś śmiały masz większą odwagę aby próbować swoich sił w wielu nowych aspektach, zadaniach i dzięki temu zdobywasz coraz wyższe cele.
Możesz poćwiczyć nad sobą, swoim charakterem, aby wydobyć tę pewność siebie. W księgarniach stacjonarnych oraz internetowych znajdziesz wiele książek o tej tematyce. Dzięki nim poznasz ćwiczenia, które warto wykonywać, aby podnieść poczucie własnej wartości. Znajdziesz tam również historię osób, które spróbowały się zmienić i cała przemiana przebiegła pomyślnie, a skutki były zniewalające. Masz też inną opcję – kursy z pewności siebie, gdzie pracujesz pod okiem specjalistów.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

_

Uwodzenie: czas, start!

Uwodzenie to świetna zabawa, podczas której możesz poznać niesamowite kobiety. Musisz tylko wiedzieć jak do nich podejść i co powiedzieć. Wcześniej pisałem o pewności siebie. W praktyce, powinna ona przejawiać się już Twojej mowie ciała. Podchodząc do dziewczyny, masz pokazać jej, że jesteś śmiały, otwarty radosny. Dlatego idź wyprostowany, z podniesioną do góry głową.
Kiedy mówisz coś danej kobiecie pamiętaj, aby mówić powoli, wyraźnie, tak aby zrozumiała o co Ci chodzi. Warto zastosować także pewną technikę. Obniż swój głos. Kiedy mówisz niższym głosem brzmisz bardziej męsko, a dziewczyna odbiera Cię jako odważnego faceta. Jeżeli masz naturalnie niską barwę głosu, nie stosuj tej techniki, gdyż możesz przesadzić z „męskością”.
A co mówić kobiecie? Uwodzenie polega na kuszeniu kobiety, pokazaniu jej co może zyskać dzięki tej znajomości. A kobieta chce faceta, który będzie czuły, opiekuńczy ale także zabawny i rozrywkowy. Zacznij swój podryw od komplementu. Niech dziewczyna ucieszy się, że trafiła na fajnego faceta. Następnie zapytaj ją o coś. Jak się bawi lub czy często tu bywa. Pamiętaj, że podczas waszej rozmowy bardzo ważny jest kontakt wzrokowy oraz odpowiednia postawa – nachyl się odrobinę w stronę Twojej wybranki, aby jej podświadomość zanotowała fakt, że Ci się podoba.
Sztuka uwodzenia z każdą chwilą staje się łatwiejsza. Pamiętaj, że nie każdy staje się od razu mistrzem w tej dziedzinie. Na pewno będziesz potrzebował czasu na odpowiednie rozgryzienie paru tematów, ale jestem pewny, że po krótkim czasie prób będziesz gotowy do właściwego podrywu, podczas którego uda Ci się uwieść wiele pięknych, wspaniałych kobiet.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności