jak uwodzic?
PUA, czyli Pick Up Artist to grupa osób, która w uwodzeniu korzysta z techniki NLP. Osoby, które poznały tajniki tej teorii stały się szczęśliwsze, pewniejsze siebie, a co ważniejsze zaczęły odnosić sukcesy nie tylko w kwestii uwodzenia, ale także na płaszczyźnie zawodowej oraz towarzyskiej.

Historia PUA

Za powstanie subkultury opierające się na PUA odpowiedzialny jest Neil Strauss – autor książki The Game. Opisuje w niej swoje przygody z podrywaniem, uwodzeniem. To właśnie na podstawie tego, co zostało w niej napisane grupa ludzi zdecydowała się na stworzenia zrzeszenia Pick Up Artist.
W Polsce nie jest to tak popularne jak w Stanach Zjednoczonych, jednak jest coraz więcej wyznawców tej metody podrywania.
W wielu miastach Polski prowadzone są kursy i szkolenia, podczas których uczestnicy zgłębiają tajniki tej teorii. Jeżeli chcesz dowiedzieć się szczegółów możesz kupić książkę na ten temat. Zazwyczaj są one dostępne na stronach szkoleniowców.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Podstawy teorii

Już wiesz, że PUA opiera się na książce Straussa i technice NLP. Pewnie wciąż nic Ci to nie mówi, dlatego przechodzimy do konkretów. NLP, czyli Neurolingwistyczne programowanie. Nie polega to na zmienianiu ludzi w roboty, chodzi tu jedynie o działanie na ich wyobraźni.
Taki schemat jest często widoczny w marketingu, gdzie często jesteśmy przekonywani do zakupu danego produkty. Jeżeli rozmawia z nami osoba, która zna te techniki, w łatwy sposób może przekonać nas do kupna. Umysł ludzki jest tak skonstruowany, że jeżeli pobudzimy go do działania, damy naszej wyobraźni impuls, to zacznie działać tak jak chcemy. Dla przykładu: kiedy widzisz duży czerwony przycisk z napisem nie klikać co robisz? Zazwyczaj z ciekawości naciskasz dany przycisk. Tak właśnie działa NLP. Mówisz spotykanej kobiecie, że na pewno nie jest dziewczyną umawiającą się z nieznajomym na randkę, po czym wychodzicie razem na drinka.
Kolejna technika NLP to ale, czyli pokazywanie osobie, że jest tak, ALE może być jeszcze lepiej. Jeżeli w PUA chodzi o działanie na wyobraźnie warto też pokazać podrywanej kobiecie jak może wyglądać spędzony z Tobą wieczór. Wyobraźnia to bardzo mocne narzędzie naszego umysłu, dlatego można nią minimalnie manipulować.
W NLP i technice Pick Up Artist nie chodzi tylko o to co mówi się kobiecie, ale także w jaki sposób. Tu ważną rolę odgrywa pewność siebie, która według twórców jest kluczem do sukcesu. Jeżeli uwierzysz, że jesteś w stanie coś zrobić, to to zrobisz.

Dla kogo ta technika

Z technik PUA może skorzystać każdy, nie ważne czy masz lat 25 czy 67. Ważne, że chcesz coś zmienić w swoim życiu. To nie tylko nauka jak podrywać i uwodzić na najwyższym poziomie, aby zdobyć jak najwięcej kobiet. To także pokazanie jak można wpłynąć na swoje życie. Wiele osób, które wzięło udział w takim kursie zdobyło kierownicze stanowiska, zaczęło podróżować, zwiedzać świat.
W Sieci znajdziesz wiele stron o tej tematyce. A na nich- oferty kursów, podręczniki. Na istniejących forach poznasz więcej informacji oraz opinię tych, którzy mieli styczność z PUA. Warto dowiedzieć się więcej, jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności