wieksz poczucie własnej wartosci
Poczucie własnej wartości to samoocena każdego z nas. Możemy mieć je wysokie lub niskie. Nie każdy dokładnie wie, o co w tym wszystkim chodzi, jakie cechy ma osoba z wysokim poczuciem, a jakie ta z niskim. Mimo że często słyszymy takie hasła, nie zawsze do końca wiemy, co one oznaczają. Po przeczytaniu poniższego tekstu będziesz wiedział o jakich osobach mowa.

Wysokie poczucie własnej wartości

Każdy chciałby takie mieć, nie każdy je ma. Wysokie poczucie własnej wartości to wiara we własne siły, to wysoka samoocena. Osoby, które są świadome swoich mocnych stron to zarazem osoby pewne siebie, asertywne. Potrafią one otwarcie mówić o swoich cechach, możliwościach. Potrafią także powiedzieć nie oraz odbierają konstruktywną krytykę.
Ludzie pewni siebie, z wysokim poczuciem własnej wartości odnoszą sukcesy na płaszczyźnie zawodowej, towarzyskiej, uczuciowej. Zdarzyło Ci się widzieć mężczyzn, którzy na każdej imprezie otoczeni są przez wiele kobiet – oni posiadają to o czym dziś mówimy, czyli pewność siebie i wysoką samoocenę.

Niska samoocena

Typ osoby o niskim poczuciu własnej wartości cechuje się nieśmiałością, obawą o przyszłość. Są to osoby ciche, skryte, mające kilku znajomych. Wieczory spędzają zazwyczaj w domu lub cichym lokalu. Mimo że mogą wiele zdobyć i wiele pokazać obawiają się krytyki oraz tego, że komuś może się to nie spodobać. Bardzo rzadko ryzykują, przez co później mają do siebie wyrzuty sumienia.
Takie osoby nie wierzą w siebie, nie wychylają się przed szeregi innych. Na wszystkich płaszczyznach życia odnoszą efekty gorsze niż osoby pewne siebie.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

__

Chcesz się zmienić? Dowiedz się co zrobić!


Każdy może zmienić swoje poczucie własnej wartości.
Rzadko jest tak, że rodzimy się pewni siebie lub nieśmiali. To, jacy jesteśmy jest efektem procesu na który składają się czynniki rodzinne, społeczne. Jeżeli masz wysoką samoocenę, jednego dnia może spaść do zera i tym samym, od zera może przejść do naprawdę wysokiego poziomu.
Aby zdobyć wyższą samoocenę musisz zacząć wierzyć w swoje możliwości. Nie jest to łatwe, dlatego chcę Ci polecić książki, z których możesz skorzystać. W każdej księgarni znajdziesz wiele poradników o tej tematyce. W takich książkach zamieszczone są porady, zadania i ćwiczenia, które musisz wykonywać aby podnieść poczucie własnej wartości.
Jeżeli wiesz, że nie poradzisz sobie z indywidualną pracą, zapisz się na kurs o tej tematyce. Tam, pod okiem ekspertów będziesz się systematycznie zmieniać, zaczniesz dostrzegać pozytywne strony swojej osoby i staniesz się bardziej pewny siebie.
Chcąc zmienić swoje życie na lepsze, warto spróbować się zmienić. Poszukaj blogów lub artykułów, na których znajdziesz historie osób, które dzięki udziałom w takich kursach zaczęli inaczej patrzeć na siebie, co wpłynęło na poprawę ich dotychczasowego życia.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności