Jak poderwać
Wiedziałeś, że komplementy to nasza tajna broń? Działają one jak magiczny urok na dziewczyny niedostępne, obrażone. Dzięki nim możemy uzyskać to, czego pragniemy najbardziej. Musimy tylko wiedzieć jak i w jakich momentach z nich korzystać, aby dały nam to, czego chcemy. Całe szczęście jest to sztuka, którą bardzo łatwo zrozumieć, zapamiętać oraz wprowadzić w życie. Mam nadzieje, że jesteś gotowy aby poznać jaką moc mają komplementy!

Jako przepraszam

Kiedy dziewczyna jest obrażona raczej mało znaczące jest kto zawinił, czemu jest zła. Była kłótnia, musi być obrażona kobieta. To w końcu mężczyźni są najgorszymi stworzeniami na świecie. W takich momentach wiesz, że należy schować męską dumę w kieszeń i odpuścić jednak nie zawsze jest to takie łatwe. Zaraz przedstawię Ci patent, który nieźle radzi sobie z wiecznie obrażonymi kobietami (oczywiście z komplementem w roli głównej!) Kiedy dziewczyna siedzi obrażona podejdź do niej, przeproś, powiedz że jest wspaniała i wyjdź. Bo coś musisz zrobić – praca, spotkanie z kumplem. Przez kilka dni chodź przygnębiony, aż w końcu kobieta zauważy, że coś jest nie tak. Kiedy spyta Cię co Ci dolega odstaw szopkę w jej sposób – szlochając i krzycząc, że zawsze wszystko to Twoja wina, masz tego dość itp. Tym razem o Ty będziesz przepraszany, a następna kłótnia nieprędko się pojawi.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Komplement bo czegoś chcę

Najczęściej korzystamy z komplementów gdy czegoś chcemy. Pani na mięsnym mówimy jak pięknie wygląda, żeby dostać najlepszy kawałek szynki, koleżance w pracy, żeby pomogła nam w pracy. Działamy tak od lat, więc czemu nie czerpać korzyści z tego, że po prostu jesteśmy mili?
Dziewczyna będzie Twoją matką, żoną i kochanką jeśli tylko zadbasz o odpowiedni „klimat”. Chwaląc swoją dziewczynę, obdarowując komplementami ona czuje, że musi Ci się odwdzięczyć. Dlatego przyniesie Ci piwo na kanapę czy ugotuje obiad. A jeżeli pochwalisz jej posiłek, mówiąc że lepszego nie robi nawet Twoja mama, powiększone porcje będą pojawiały się przynajmniej przez tydzień.
Uważaj jednak żeby nie korzystać za często z komplementów. Jeżeli będziesz chwalić swoją dziewczynę codziennie, aby coś uzyskać, ona w końcu zauważy co jest grane. Nie rób też tak, że czułe słówka mówisz gdy czegoś chcesz. Żebyś mógł jak najdłużej cieszyć się ze swoich super mocy, komplementuj swoją ukochaną także bezinteresownie. Powiedz, że ślicznie wygląda kiedy się obudzi, a wieczorem powiedz, że jest super babką. Dzięki temu nie będziesz musiał mówić jej komplementów aby coś osiągnąć – sama będzie znać Twoje potrzeby.

Na podryw


Coraz częściej komplementy są używane jako jedna z technik podrywu.
Panowie podchodzą do kobiety, obdarowują ją miłymi słowami, a dana pani jest zupełnie oddana podrywaczowi. Taki pomysł na podryw jest stosunkowo nowy i ciekawy. W prosty ale i szarmancki sposób mówisz kobiecie, że jest piękna i że ją podrywasz.
Tu jednak też musisz odrobinę uważać. Oraz odpowiednio dobierać komplementy. Zapomnij o tekstach o bogatych atutach. Skup się może bardziej na urodzie dziewczyny, a jeżeli jesteś w klubie – na jej tańcu.Raporty

“Komplementy – korzystaj z nich dobrze!”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności