Jak zagadac do dziewczyny?

Jak zagadać do dziewczyny, z która pracuję/studiuję
? Jak poderwać kobietę, którą często spotykam w jeden z kawiarni? Uwodzenie kobiet i samo nawiązanie rozmowy często jest dużym problemem dla facetów, którzy nie często mają kontakt z kobietami i raczej nie podrywali w swoim życiu. Niektórzy nie wiedzą jak zagadać do dziewczyny, z którą widzą się codziennie inni zastanawiają się jak rozpocząć rozmowę z nieznajomą. Dziś pokażę Ci jak warto zachować się w obu przypadkach.

Jak zagadać do dziewczyny w pracy

Masz ogromne szczęście, chcesz poderwać dziewczynę, którą znasz i która najprawdopodobniej zna Ciebie. To już połowa sukcesu. W końcu niczym dziwnym nie będzie, że podchodzisz do dziewczyny skoro razem pracujecie. Do tego tematu możesz podejść w różny sposób. Jeżeli jesteś nowy w pracy wypróbuj sposób na świeżaka. Podejdź do niej i spytaj się o to gdzie jest któreś z pomieszczeń. Możesz po prostu podjeść i się przedstawić, mówiąc że jesteś nowym pracownikiem i chcesz poznać załogę. A może masz z czymś problem? Nawet jeżeli tak nie jest, zrób z tego drobny haczyk i poproś dziewczynę o przysługę. A w zamian za pomoc zaproponuj drinka po pracy.
A jak zagadać do dziewczyny, kiedy to ona jest nowa? Dokładnie w ten sam sposób. Podejdź i po prostu przywitaj się, zaproponuj oprowadzenie po miejscu pracy i zaproś na integracyjnego drinka. Żeby nie wydawało się to dziwne, a ona nie do końca byłaby chętna, zaznacz, że inni też się wybierają.
Natomiast, jeżeli i Ty i ona macie już za sobą pewien czas pracy, a Ty dopiero teraz zdecydowałeś się odezwać, także wykorzystaj to, że jesteście w pracy. Na pewno znajdziesz temat, który możesz z nią umówić. A na zakończenie dodaj spontanicznie, to może wybierzemy się po pracy na drinka?

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Podrywanie nieznajomej

Uwodzenie nieznajomej jest nieco trudniejsze, ale wierze, że i z tym zadaniem świetnie sobie poradzisz. Musisz tylko wykazać się kreatywnością i być pewnym siebie. Jak zagadać do dziewczyny, której nie znasz? Przyjrzyj się jej. Może uda Ci się zauważyć coś, o co będziesz mógł zahaczyć. Może to być książka, torba z emblematem zespołu lub stowarzyszenia, w którym jesteś. Takie haczyki to świetny sposób na zagadanie do dziewczyny, której nie znasz.
A może szczerość. Jeżeli Ci się podoba i widujesz ją często w tym samym miejscu podejdź do niej i zapytaj czy możesz się przysiąść, bo często ją tu widujesz i postanowiłeś się przywitać. Jeżeli dobrze się przedstawisz, czyli będziesz pewny siebie, z podniesioną głową, uśmiechem, a na dodatek utrzymasz kontakt wzrokowy, masz duże szanse, że dziewczyna z chęcią zgodzi się na wspólną rozmowę.

Jeszcze raz pozwolę sobie powtórzyć bardzo ważną zasadę, którą musisz stosować w obu przypadkach. Masz swojej wybrance pokazać, że jesteś pewny siebie, otwarty na nowe znajomości i jedyne czego od niej chcesz to rozmowa w miłej atmosferze. Do dzieła!


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności