podrywanie to przyjemność

Prawie każdy facet lubi być w centrum uwagi wielu kobiet. To oznaka męstwa, siły. Dzięki temu mężczyzna czuje się lepiej, zdobywa jeszcze większą pewność siebie. Nie zawsze dzieje się tak, że dany facet od razu staje się mistrzem podrywu. Często potrzeba czasu aby nauczyć się podejścia do kobiet, które momentami bywa niełatwe. Jednak wszystkiego można się nauczyć- równie tego. Jeżeli chcesz być tym co piątym mężczyzną przeczytaj poniższy tekst, w którym dam Ci kilka wskazówek dotyczących podrywu.

Krok podstawowy


Mimo że każdy uwodziciel ma swój własny sposób na kobiety,
każdy z nich korzysta z tej samej postawy. Podryw opiera się na jednej, bardzo ważnej zasadzie – pewności siebie. Bez tego nie masz szans na zdobycie kobiety. Jak myślisz? Czy zawstydzony i nieśmiały facet będzie miał powodzenie u kobiet? Raczej nie. Pewność siebie to podstawa. Osoba z wysokim poczuciem własnej wartości, wierzy w swoje możliwości i wie ile może w życiu osiągnąć.
Nie posiadając takiej umiejętności, cechy charakteru, nie podchodź do podrywania kobiet. Zacznij od zmiany nastawienia do siebie. W Sieci oraz w księgarniach znajdziesz wiele książek o tematyce samooceny. Są tam zawarte ćwiczenia i zadania, które pomagają w zwalczaniu niepewności.
Możesz także udać się na odpowiedni kurs, gdzie pod okiem specjalisty popracujesz nad swoją osobą, zrozumiesz swoją wartość i staniesz się bardziej otwarty na kontakty z innymi ludźmi, w szczególności na kontakty z kobietami.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Podryw opiera się na odpowiednim podejściu

Każda kobieta jest inna, do każdej trzeba podejść w inny sposób. Do tego, jak rozróżnić typy kobiet dojdziesz poprzez obserwację. Mowa ciała bardzo dużo mówi o tym, jacy jesteśmy. Po gestach możesz poznać czy masz kontakt z nieśmiałą czy pewną siebie dziewczyną. Taka obserwacja może zająć dużo czasu i pewnie po drodze zdarzy Ci się źle ocenić kobietę. Nie oznacza to, że powinieneś zaprzestać. W każdej dziedzinie niezwykle ważne jest doświadczenie. Tak też jest w tym przypadku.
Kiedy już opanujesz typy kobiet powoli stajesz się mistrzem podrywu, facetem, który jest znany ze swoich możliwości.
Połączenie pewności siebie z odpowiednimi sposobami na kobiety, z metodami rozmowy z nimi to przepis na sukces.

Mistrzowie podrywu

Istnieją organizacje, które prowadzą szkolenia dla uwodzicieli. To jest już podryw na wysokim poziomie. Opiera się on na technice NLP – czyli Przyciągania Neurolingiwistycznego. Istnieją pewne techniki i metody, które wpływając na wyobraźnie danej osoby zmieniają jej pogląd lub wpływają na podejmowaną decyzję. Ta technika świetnie sprawdza się w marketingu, jednak jeszcze lepiej działa podczas uwodzenia.
Napisano wiele książek o tej tematyce i w wielu miastach Polski są organizowane kursy podrywu przy wykorzystaniu tej metody. Jeżeli chcesz stać się mistrzem uwodzenia, sprawdź co artyści podrywu mogą Ci przekazać.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności