Epodryw

Epodryw oznacza randki z robotami? Oczywiście, że nie. Chodzi o uwodzenie za pomocą udogodnień, które daje nam dwudziesty pierwszy wiek, czyli Internet. Podryw on-line rozwija się coraz bardziej, powstaje wiele portali randkowych, społecznościowych oraz aplikacji dla singli poszukujących jednorazowej przygody, ale także miłości na całe życie. Jeżeli należysz do grupy poszukujących dziewczyny, ten temat na pewno Cię zainteresuje, gdyż pokaże Ci jak możesz wykorzystać Internet do znalezienia dziewczyny.

Aplikacje randkowe


Tinder czy Badoo
to aplikacje pomagające w zdobyciu kobiety. Taki rodzaj epodrywu stał się popularny kilka lat temu, kiedy prawie każdy posiadał już smartfona i dostęp do sklepu z aplikacjami. Jak działają takie programy?
W Tinderze oceniasz osoby, które znajdują się w Twoim otoczeniu. Sam możesz zdecydować na jakim obszarze program ma wyszukiwać potencjalne kandydatki na dziewczynę. Na ekranie telefonu wyświetla Ci się profil dziewczyny, jej zdjęcie, opis oraz dwa przyciski. Serce i krzyżyk. Jeżeli dziewczyna Ci się spodobała, klikasz serce, jeżeli nie – krzyżyk. W momencie, gdy i ona polubi Twój profil macie szansę na rozmowę.
Jedynym minusem takich aplikacji jest fakt, że większość osób ma je dla zabawy, chcąc znaleźć tam swoich znajomych lub pośmiać się z innych. Dlatego radzę nie brać na poważnie wszystkiego, co użytkownicy piszą na swoich profilach.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

_

Epodryw na portalach randkowych


To najbardziej popularny rodzaj epodrywu.
Osoby zakładają konta na takich stronach w jednym celu – chcą znaleźć partnera/partnerkę. Jeżeli chcesz być członkiem takiej społeczności, wystarczy że utworzysz konto, dodasz swoje zdjęcie i napiszesz swój opis, w którym zaznaczysz jakie masz zainteresowania, czym się zajmujesz i czego oczekujesz od związku oraz jakiej kobiety szukasz.
Po wypełnieniu wszystkich formalności zaczynasz przeglądać profile innych użytkowników, wybierasz te osoby, z którymi chcesz porozmawiać. Ty również czekasz na wiadomości od kobiet, którym spodobał się opis przez Ciebie zamieszczony.

Portale społecznościowe


Epodryw jest widoczny także na portalach społecznościowych.
Większość z nas ma na nich swoje konta, zaznacza co lubi, jakie ma zainteresowania. Dodatkowo piszemy o tym co nas interesuje, denerwuje. Na tej podstawie inni mogą stwierdzić, że to nas szukają i zaczyna się epodryw. Facebook uzbroił swoich użytkowników w ciekawe urządzenie – zaczepkę. Gdy ktoś Ci się podoba, możesz go zaczepić, pokazać, że się nim interesujesz. Kiedy wykonasz pierwszy krok możesz zacząć rozmowę.
Minusem epodrywu na portalach społecznościowych jest to, że nie każdy chce być podrywany. Dziewczyny mimo możliwości wyboru statusu związku, nie zaznaczają, że są zajęte. I kiedy napisze do nich jakiś facet, dostaje on odpowiedź od chłopaka danej dziewczyny – jest więc to odrobinę niebezpieczne.

A co potem?

Rozmowy za pomocą komputera nie mogą trwać wiecznie. Kiedy kończy się epodryw zaczyna się prawdziwe uwodzenie, randki twarzą w twarz. Wtedy facet musi pokazać, że to co mówił o sobie podczas wcześniejszych rozmów jest prawdą.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności