Mowa ciała a uwodzenie

Mowa ciała – mowa niewerbalna, opierająca się na gestach, mimice, postawie ciała i wielu innych czynnikach, poza słowami. Taki rodzaj komunikacji wykorzystujemy każdego dnia. To, jak się zachowujemy podczas rozmowy wpływa na to, jak postrzegają nas inni. Mowa ciała to temat, którym zajmują się osoby od wystąpień publicznych, trenerzy, szkoleniowcy. Mistrzami mowy ciała są często politycy – mówiący dziwne rzeczy, potrafią pociągnąć za sobą rzeszę ludzi – bo zadziałała na nich niewerbalna taktyka przekazywania informacji.
Mowa ciała jest wykorzystywana także w uwodzeniu. Istnieją pewne, specjalistycznie opracowane techniki, które także w dużym stopniu opierają się na komunikacji niewerbalnej.

Podstawowe elementy

Kiedy uwodzisz kobiety musisz skupić się na paru elementach mowy ciała, które pozytywnie wpłyną na to, jak będziesz odbierany przez podrywane osoby. Na sam początek popracuj nad postawą. Musisz wyglądać na pozytywną, otwartą osobę, z którą warto rozpocząć rozmowę. Aby taki efekt osiągnąć, przyjmij wyprostowaną postawę – Twoja klatka piersiowa od razu pójdzie do przodu, tworząc Cię bardziej męskim. Ręce powinny swobodnie zwisać przy ciele (UWAGA! Dłonie splecione za plecami to oznaka strachu lub fałszu, a ręce skrzyżowane na piersi oznaczają zamknięcie i władzę). Głowę trzymaj prosto – utrzymuj kontakt wzrokowy z osobą, z którą rozmawiasz. W postawie ciała ważna jest każda część – nie tylko głowa czy ręce, także nogi! Psycholodzy udowodnili, że kiedy kierujemy stopy, kolana lub po prostu cały tors w kierunku danej osoby – darzymy ją sympatią. Odwracając je w drugą stronę, tworzymy barierę, dając znak, że czegoś się obawiamy lub nie lubimy danej osoby. Dlatego podczas uwodzenia pamiętaj, aby kiedy nie możesz kierować całego ciała w stronę danej osoby, niech przynajmniej robią to Twoje stopy.
Gesty i nasze ruchy świadczą o tym jaki mamy charakter. Osoby spokojne są oszczędne w ruchach wykonywanych podczas mówienia, podczas gdy ludzie bardziej żywiołowi często za bardzo chcą pokazać swoją ekspresję. W gestach ważny jest umiar. Uwodząc ogranicz ruchy do minimum – kiedy chcesz coś zobrazować wykorzystuj swoje dłonie, jednak ogranicz się w tym pokazując jakie drzemią w Tobie emocje.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Mowa ciała u kobiet


Mężczyźni bardzo często wykorzystują komunikację niewerbalną aby osiągnąć swój cel.
Jednak kobiety nie są nam dłużne. Panie opanowały mowę ciała wręcz do perfekcji! Dlaczego to my je podrywamy? Ponieważ one nas kuszą. Dokładnie wiedzą jak usiąść czy stać przy barze, aby zainteresować sobą jak największą liczbę mężczyzn. Nie myślcie panowie, że to naturalne zachowanie! Wszystko zostało dokładnie przećwiczone i odpowiednio wykorzystywane.
Panie mają specyficzny sposób patrzenia na mężczyznę, który się jej podoba – to także element mowy ciała. Dziewczyny zainteresowane facetem bardzo często bawią się włosami, jest to jeden z najbardziej popularnych trików wykorzystywanych przez kobiety.

Znając podstawy mowy ciała możesz sprawić, że ktoś będzie postrzegał Cię inaczej, lepiej. Wystarczy tylko teorię przełożyć na praktykę i odrobinę poćwiczyć. Efekt gwarantowany!Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności