Jak zagadac do dziewczyny?

Teksty na podryw to bardzo długi temat, na który można usłyszeć wiele głosów – pozytywnych oraz negatywnych. Inne spojrzenie na hasła podrywaczy mają kobiety oraz mężczyźni, którzy z nich korzystają. Trudno jednogłośnie stwierdzić jakie są teksty na podryw. A to ze względu, że jest ich naprawdę wiele i część z nich nadaje się jedynie do żartów, a inne zdecydowanie mogą pomóc w uwiedzeniu kobiety.
Zastanówmy się więc jakie teksty to czysty kicz, a jakie ewentualnie warto wykorzystywać podczas podrywania kobiet.

Teksty na podryw, których lepiej NIE stosować

Tych tekstów znalazłem naprawdę wiele. Istnieje bardzo dużo stron, które publikują takie hasła i zachęcają do korzystania z nich podczas podrywu. Znajdziesz tam hasła o szarpaniu dziewczyny jak Reksio szynkę, o galopowaniu przepięknej gazeli czy nawet pytanie o zupę ogórkową. Trudno stwierdzić kto jest autorem takich tekstów i jaki był cel ich tworzenia. Czy naprawdę są one stosowane czy służą jako dobry kawał, żart?
Udało mi się porozmawiać z paroma dziewczynami, które były ofiarami nieudanych tekstów na podryw. W ich opinii osoby stosujące takie teksty mają „problemy osobowościowe”, chcą pochwalić się przed kumplami lub po prostu nie wiedzą jak zachować się w stosunku do kobiety. Na pytanie, czy podryw na takie hasła się udał usłyszałem śmiech. Dziewczyny stwierdziły, że chyba jedynie bardzo zdesperowane kobiety poleciałyby na takie teksty. A może to urok osobisty faceta, który je wypowiada? Prawda jest taka, że na każdą dziewczynę działa coś innego. Może takie hasło odbiera jako żart, lub kreatywne techniki podrywu.
Jako osoba, która podrywając spędziła wiele lat życia uważam, że takie teksty powinny wyjść z obiegu, niech będą tylko żartobliwymi hasłami, o których opowiadamy sobie ze znajomymi. Teksty na podryw mają służyć uwodzeniu, a nie zabiciu kobiety śmiechem.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

HIT- te teksty mogą okazać się sukcesem

W ogromie oklepanych, pseudo-śmiesznych, często też obraźliwych tekstów na podryw udało mi się znaleźć takie, które ewentualnie mogą przynieść odpowiednie korzyści. Ale tylko w przypadku, kiedy zostaną wypowiedziane w stosunku do odpowiedniej kobiety oraz w odpowiedni sposób. Zaznaczam, stosowanie takich tekstów może być ryzykowne i bardzo możliwe, że przyniesie inne niż zamierzone skutki.
Teksty te, to na przykład Twój ojciec musiał być złodziejem, bo ukradł wszystkie gwiazdy i schował je w Twoich oczach. Trochę komplement, mały krok w poezję. Może coś takiego zadziała na jedną z wielu dziewczyn.
Osobiście radzę Ci nie korzystać z tekstów na podryw dostępnych w Sieci. Warto znaleźć swój własny sposób uwodzenia, który zagwarantuje Ci odrobinę większe szanse na zdobycie kobiety, którą podrywasz. Bądź pewny siebie, otwarty i uśmiechnięty, a na pewno uda Ci się poderwać dziewczynę!


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności