Szukam dziewczyny

Dziewczynę zazwyczaj udaje nam się poznać, bo razem z nią pracujemy, studiujemy, nasi znajomi nas ze sobą poznali. Tylko 10% par tworzy się poprzez poznanie na imprezie, w klubie. Często to czysty przypadek – wpadamy na kogoś, coś zaiskrzy – umawiamy się na randkę i udaje się nam stworzyć związek.
Jeżeli nie masz możliwości na takie spotkanie, a Twój status to niezmiennie szukam dziewczyny, nie obawiaj się! W dzisiejszych czasach singli jest coraz więcej. Tak samo jak pojawia się więcej możliwości na znalezienie naszej wybranki.

Speed dating


Słyszałeś kiedyś o czymś takim?
Moda na szybkie randki pojawiła się kiedy w słynnym amerykańskim serialu, jednak z bohaterek wybrała się właśnie na taką randkę. Całość opiera się na pierwszym wrażeniu, które zazwyczaj powoduje, że daną osobę wybieramy, a inną odrzucamy.
Szybkie randki to prosty sposób na znalezienie miłości. W wielu miastach polski są to cykliczne wydarzenia odbywające się w knajpach czy hotelach. Na czym to wszystko polega? Przy dwuosobowych stolikach siedzą kobiety, do których przysiadają się mężczyźni. Każda para ma około 5 minut na rozmowę. W tym czasie opowiadają o sobie, swoich zainteresowaniach, planach na przyszłość. Po upływie wyznaczonego czasu, mężczyźni przesiadają się do kolejnych stolików. Zabawa trwa dopóki, każda kobieta nie porozmawia ze wszystkim facetami biorącymi udział w wydarzeniu.
Zakończeniem spotkania jest decyzja, z kim z poznanych osób chcesz się spotkać. Jeżeli wybrana przez Ciebie osoba również wyraża chęć spotkania, umawiacie się na randce, na której, dzięki dłużej rozmowie sprawdzacie czy pierwsze wrażenie było słuszne.
Taki sposób na poznanie miłości jest bardzo popularny i na całe szczęście singli – duży procent osób biorących udział w takiej zabawie łączy się w pary.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Szukam dziewczyny – metoda XXI wieku

Nasze czasy dają nam naprawdę wiele możliwości na poznanie kobiety. Najbardziej popularną metodą jest założenie konta na portalu randkowym. Jeszcze parę lat temu, osoba przyznająca się, że szukam dziewczyny na portalu randkowym była uważana za kogoś, kto nie ma odwagi aby rozmawiać z kobietą twarzą w twarz. Teraz, kiedy rozmowy poprzez Internet są codziennością, więcej osób sięga po taką taktykę poszukiwania miłości.
Po zarejestrowaniu swojego konta, musisz stworzyć swój profil, będący wizytówką. To na jego podstawie będą Cię oceniały kobiety, decydując czy może być z Ciebie materiał na mężczyznę ich marzeń. Dlatego bardzo ważne jest to, jak taki profil stworzysz. Dodaj najlepsze zdjęcie i napisz swój opis. Informacje, które powinny być w nim zawarte to Twój wiek, zainteresowania, co robisz w życiu, jakie masz plany na przyszłość. Dobrze zamieścić fragment rozpoczynający się od słów szukam dziewczyny, która… i piszesz jakiej kobiety szukasz. Dzięki temu odzywać się do Ciebie będą jedynie osoby, które od związku oczekują dokładnie tego samego.
Możesz przeglądać profile innych kobiet i wysyłać wiadomości do tych, które Cię zaciekawiły. One również mogą do Ciebie pisać. Kiedy poczujesz, że dobrze dogadujesz się z rozmówczynią lub rozmówczyniami, umów się z kilkoma na randkę.
Znalezienie dziewczyny nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Skorzystaj z tego co daje Ci dzisiejszy świat.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności