Sztuka uwodzenia

Sztuka uwodzenia- chyba każdy facet chce posiąść informacje dotyczące tego jak podrywać, aby uwodzenie było skuteczne. Mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość! Każdy z nas może być świetnym podrywaczem. Wystarczy jedynie, że dowiesz się paru ważnych spraw, aspektów, które wpływają na to jak mężczyźni są postrzegani przez kobiety. I pamiętaj, że samiec alfa jest w Tobie, tylko musisz go uwolnić.

Pewność siebie to podstawa

Na pewno o pewności siebie czytałeś już wielu poradnikach i artykułach. Wygląda na to, że coś w tej pewności siebie jest. Uwierz mi, że to właśnie od niej bardzo dużo zależy. A przede wszystkim dlatego, że kobiety uwielbiają pewnych siebie mężczyzn, którzy wydają się męscy, odważni. Tacy, którzy potrafią postawić na swoim i zawalczyć o to, co należy do nich.
Kolejny aspekt pewności siebie, niezwykle ważny w sztuce uwodzenie to podejście do samego siebie. Wielu trenerów podrywu zaznacza, że sukces tkwi w podrywaczu. Chodzi tu o to, że jeżeli postanowisz sobie, że coś Ci się uda, to tego dokonasz. Opiera się to na wierze we własne możliwości oraz pewności siebie.
Do wszystkiego dochodzi jeszcze sprawa postrzegania przez innych. Jeżeli ja czuję się niepewny, inni też będą mnie tak postrzegali. Jeżeli pokażę, że moją cechą jest pewność siebie, będę otwarty na innych, oni otworzą się na relacje ze mną.
Na tym zakończymy temat pewności siebie, której wagę w uwodzeniu, mam nadzieję, zauważyłeś.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Prostota i minimalizm

Każda kobieta jest różna, na każdą zadziała coś innego. Jednak skupiając się na dominujących trendach, kiedy ciekawe jest to co proste i mało skomplikowane możesz spróbować tej prostoty w uwodzeniu. Podejdź do dziewczyny bez żadnych gierek, tekstów, pokazywania swojej pozycji. Po prostu przedstaw się dziewczynie i zaoferuj swoje towarzystwo. Zobaczysz, że prostota jest modna w każdym aspekcie życia.

Sztuka uwodzenia, poziom zaawansowany

Niektórzy tylko podejdą do dziewczyny i już są zwycięzcami. Często wpływ na to ma wygląd faceta – modela, który przed lustrem spędza więcej czasu niż niejedna kobieta i co kilka tygodni wybiera się na zakupy w celu wymiany całej szafy. Nie mam nic do takich mężczyzn – to jest ich sposób na podryw. A jak wygląda sztuka uwodzenia artystów podrywu? Istnieje subkultura nazwana Pick Up Artist. Osoby żyjące w takie grupie to ludzie mające powodzenie w życiu miłosnym, zawodowym, towarzyskim.
Teoria PUA opiera się na NLP – czyli Neurolingiwstycznym Przekonywaniu. NLP dotyka wyobraźni drugiej osoby, wpływa na jej uczucia. Często wykorzystywana jest przez ludzi z marketingu, którzy w taki sposób nakłaniają do zakupu. W gruncie rzeczy, podczas uwodzenia także chcemy się w pewnym stopniu sprzedać, chcemy żeby dziewczyna zabrała nas do domu.
W teorii PUA istnieje wiele metod, dzięki którym możesz poderwać każdą kobietę. Jeżeli chcesz dokładnie poznać tajniki NLP, poszukaj odpowiedniej książki lub zapisz się na szkolenie prowadzone przez mistrzów uwodzenia. W Internecie znajdziesz naprawdę wiele wzmianek na ten temat. Chcąc poznać sztukę uwodzenia, warto uczyć się od najlepszych!


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności