Poznam dziewczynę

Portale randkowe już od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Ludzie każdego dnia zakładają sobie konta na popularnych stronach, aby znaleźć miłość swojego życia, jednorazową przygodę lub nową znajomą.
Wielu ludzi nie do końca wie, jak działają portale tego typu i boi się zalogować na jednym z nich. Poniższy tekst ma na celu pokazanie tego jak funkcjonują takie portale, kto może z nich skorzystać oraz jak umówić się na randkę twarzą w twarz.

Poznam kobiete… – zakładamy konto

Rejestracja na takim serwisie jest niezwykle prosta. W odpowiednim formularzu wpisujesz swoje dane, następnie tworzysz profil, który będzie widoczny dla innych użytkowników i na jego podstawie kobiety będą decydowały czy chcą z Tobą porozmawiać.
Tworząc swój profil pamiętaj o dodaniu zdjęcia oraz o opisie swojej osoby. Zamieszczasz tam informacje dotyczące zainteresowań, planów życiowych, cech charakteru. Dobrze jest zamieścić także informację poznam kobiete… W tej części napisz jakiej dziewczyny szukasz. Dzięki temu potencjalne kandydatki będą wiedziały czy jest sens rozmowy z Tobą, czy jednak oczekujecie czegoś innego od tej znajomości.
Kolejny krok to akceptacja wszystkich warunków. Tym sposobem stałeś się użytkownikiem portalu randkowego!


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Rozpocznij poszukiwania


Szukanie miłości na portalu randkowym to w dużym stopniu wyszukiwanie odpowiedniej kobiety
. Wśród wielu profili zapewne znajdziesz kilka, które Cię zainteresują. Napisz do każdej z dziewczyn. Nie musisz się wysilać i wymyślać niecodzienne teksty. Te kobiety są na danym portalu bo szukają faceta i wiedzą, że Ty szukasz partnerki. Dlatego wystarczy, że się przedstawisz i spytasz o chęć rozmowy. Dziewczyna, do której napiszesz pewnie przed odpisaniem na wiadomość sprawdzi Twój profil, oceniając czy się dogadacie i jeżeli uzna, że warto spróbować, zaczynacie rozmowę.
Wymiana wiadomości z jedną kobietą nie zabrania Ci rozmów z innymi. O to chodzi w tym portalu – masz szansę na poznanie wielu kobiet w tym samy czasie, bez wychodzenia z domu.
Kiedy rozmowa z kobietą trwa mniej więcej tydzień, a Ty jesteś gotowy na spotkanie twarzą w twarz, umów się na randkę.

Randka bez ekranu komputera

Czas na przejście do świata realnego. Tu już nie będzie zabaw w poznam kobiete. Spotykasz się z dziewczyną, którą poznałeś, teraz tylko musisz przekonać się, czy Twój wybór był odpowiedni i czy wrażenie jakie wywarła na Tobie dana kobieta jest takie samo w rzeczywistości.
Jeżeli spotykasz się z większą ilością kobiet, zadbaj o to, aby randki odbywały się w przedziale 2- 3 dni. I co równie ważne, nie spotykaj się z nimi w tym samym miejscu. Mimo że wszyscy spotykają się z kilkoma osobami na raz, nie wypada o tym mówić, ani tego pokazywać.
Jeżeli spotkasz się z kobietą, która odpowiada Ci przynajmniej w 90%, wydaje mi się, że możesz zakończyć swoje poszukiwania.
Mam szczerą nadzieję, że ten artykuł pokazał Ci jak działają portale randkowe i pozwolił zrozumieć, że warto zacząć w taki sposób szukać wymarzonej partnerki. Tak naprawdę nic Cię to nie kosztuje, a bardzo dużo możesz zyskać.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności