Jak zaimponować dziewczynie?

Pierwsza randka to pewien rodzaj egzaminu
. Sprawdzamy, czy osoba, z którą się spotkaliśmy okaże się dobrym „materiałem” na partnera/partnerkę. Podczas tego pierwszego spotkania musisz wypaść jak najlepiej, pokazać dziewczynie, że to z Tobą spędzi fantastyczne życie, bez trosk i zmartwień.
Zastanawiając się jak zaimponować dziewczynie nie możesz zapomnieć o najmniejszych gestach, które najbardziej wpływają na całą ocenę Twojej osoby. Przejdźmy do szczegółów, abyś zrozumiał dokładnie o co chodzi.

Kultura osobista

Kultura to jeden z podstawowych elementów w temacie jak zaimponować dziewczynie. Kobiety chcąc faceta jak z filmu, który otwiera przed nią drzwi, przysuwa krzesło w restauracji płaci za to, co ona zamówi, a w drodze powrotnej da jej swoją kurtę, żeby nie zmarzła.
Małe gesty, które wpływają na jej ocenę są niezwykle ważne. W temacie kultury osobistej pamiętaj także o odpowiednim zachowaniu. To, co wypada na przykład na koncercie, czyli głośne śpiewanie ulubionej piosenki raczej nie sprawdzi się w cichej kawiarence.
Każdy z nas używa przekleństw, wulgaryzmów. Jednak będąc na pierwszej randce staraj się ich unikać, nie pozwól aby przypadkowo wymykały Ci się wiązanki. Przez takie zachowanie, Twoja ocena może się diametralnie zmienić.
Chcesz zaimponować dziewczynie – musisz pamiętać o takich drobnych rzeczach. Jeżeli to nie ona pierwsza będzie składała zamówienie, również może ocenić Cię gorzej.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

____

Jak zaimponować dziewczynie podczas rozmowy

Oprócz mowy ciała, gestów, na pierwszej randce ważna jest rozmowa, podczas której się poznajecie, dowiadujecie o sobie wielu nowych rzeczy. Jak zaimponować dziewczynie w jej trakcie? Sposoby są dwa i warto wykorzystać oba.
Pierwsza metoda na zaimponowanie to po prostu aktywne słuchanie. Przyznajmy szczerze, faceci nie są raczej dobrymi słuchaczami. Często się wyłączamy, zaczynamy myśleć o czymś zupełnie innym. A inne osoby to dostrzegają. Będąc na randce z dziewczyną staraj się ograniczać takie zachowanie. Skup się na pokazaniu jej, że naprawdę ciekawi Cię to, co do Ciebie mówi. Aby osiągnąć taki efekt warto często przytakiwać, dodawać „ochy” i „achy”. Dobrze postąpisz, jeżeli będziesz zadawał dużo pytań – dziewczyna zauważy, że jesteś zainteresowany i chcesz poznać jak najwięcej detali z tego, co usłyszałeś.
Kolejna technika – zaimponuj jej samym sobą. Niech to nie będzie jednostronna rozmowa, podczas której tylko ona mówi o sobie. Na pierwszej randce ważne są pozytywy danej osoby. Możesz opowiadać jej o tym, co udało Ci się w życiu osiągnąć, jakie masz ambitne plany. Tak jak na rozmowie kwalifikacyjnej, musisz pokazać się z jak najlepszej strony, udowodnić, że jesteś najlepszym kandydatem na dane stanowisko. Pamiętaj, aby nie przekoloryzować za bardzo swojego życiorysu, gdyż bardziej niż pewne jest to, że dziewczyna bardzo szybko zauważy, że to wszystko to jedna wielka ściema.
Mam nadzieję, że ten artykuł chociaż trochę podpowiedział Ci jak zaimponować dziewczynie. Pierwsza randka to sprawdzenie tego, czy dane osoby do siebie pasują. Jeżeli nie wyjdzie Ci z jedną dziewczyną, nie załamuj się. Po prostu najwidoczniej nie pasowaliście do siebie i prędzej czy później wasz związek by się zakończył.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności