Podrywanie dziewczyn z klasą

Każdy z nas od dziecka pewnie marzył o tym, aby kiedyś być facetem jak Rocky, który jest męski, odważny i wiele kobiet go uwodzi. Z biegiem lat to marzenie trochę się zmienia. To facet chce uwodzić, zdobywać kobiety. Media pokazują nam facetów jak z obrazka, którzy podrywają każdą dziewczynę, która pojawia się na ich drodze.
I w takim momencie zwykły Mariusz myśli sobie, że przecież on nigdy nie będzie tak wyglądać, nie ma więc szans na sukces w uwodzeniu. Mariuszu! Bardzo się mylisz! Każdy z nas może być królem podrywu. Musisz w to tylko uwierzyć i trochę popracować, ale jest to możliwe.

Wielki podryw – krok pierwszy

Wszystko siedzi w Tobie. To Ty decydujesz o tym kim jesteś, jaką masz pracę czy masz bogate życie towarzyskie i miłosne. Uważasz, że jesteś gorszy od innych, masz niskie poczucie własnej wartości – masz małe szanse na wielki podryw. Ale i nad tym można popracować. Spróbuj odkryć swoją pewność siebie. Zrozum, że jesteś facetem, który wiele potrafi, którego stać na bardzo dużo.
Od pozytywnego nastawienia zależy Twój sukces, zależy czy uda Ci się osiągnąć to, czego chcesz. Jeżeli masz problem z wydobyciem siebie swoich dobrych cech, nie umiesz sam zrozumieć, że świetny z Ciebie facet poszukaj podręcznika o tematyce pewności siebie, dzięki któremu być może uda Ci się popracować n sobą. To również nie działa? Zapisz się na kurs z pewności siebie, podczas którego będziesz miał kontakt ze specjalistami z dziedzin psychologii i
autoprezentacji, którzy pokażą Ci jak podnieść swoją ocenę oraz jak otworzyć się na innych.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

NLS, NLP, PUA

Słyszałeś kiedyś o tych skrótach? Są to nazwy szkoleń, teorii związanych z uwodzeniem. Chcąc przeżywać wielki podryw zainteresuj się tym tematem. Wyznawcy tych metod tworzą wiele szkoleń, piszą podręczniki, które zmieniają życie wielu ludzi.
Podczas uczestnictwa w takim kursie, na samym początku będziesz pracował nad autoprezentacją i pewnością siebie. Twórcy uważają, że to w nas tkwi największa moc i jeżeli założymy sobie, że jeżeli ktoś coś potrafi, to my także możemy się tego nauczyć.

W kwestii uwodzenia, wielkiego podrywu musisz skupić się na umyśle drugie osoby. Nie masz jej hipnotyzować, tylko po prostu wykorzystać sprawdzone techniki, które wpłyną na jej ocenę sytuacji, zdanie na danym temat. Dla przykładu, istnieje metoda ale. Podrywasz dziewczynę i widzisz, że nie do końca jest zainteresowana. Możesz spróbować tej metody, mówiąc jej pewnie wydaje ci się, że jestem nachalny, ale uwierz mi, że jeżeli ja stąd odejdę podejdzie tu kilku gorszych facetów. W ten sposób stajesz się najlepszym rozwiązaniem dla danej kobiety i masz drugą szansę na pokazanie się z jak najlepszej strony.
Te techniki uczą, że każdy może wykonać wielki podryw. Musi tylko się postarać i co najważniejsze tego chcieć i wierzyć, że uda mu się to osiągnąć.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności