Podrywanie przez internet

Poznam dziewczyne ale nie wiem gdzie jej szukać…
Takie słowa można usłyszeć od wielu mężczyzn. Chciałbym, ale nie wiem jak, gdzie, właściwie trochę się boję. Ważne, że pojawiają się jakiekolwiek chęci, ale dobrze by było, gdyby pojawiła się odpowiednia wiedza oraz gotowość do działania.
Nasze czasy dają nam wiele możliwości na poznanie kogoś w tym wielkim świecie. Możemy szukać tradycyjnie, chodząc do odpowiednich miejsc, ale także za pomocą popularnych ostatnio metod czy portali randkowych.

Poznam dziewczyne, więc chodzę i szukam

Zacznijmy od tradycyjnej wersji poszukiwania dziewczyny. Dużo kobiet spotkasz w popularnych lokalach, do których chodzi się aby dobrze spędzić weekend w gronie znajomych. Jednak w klubach czy pubach swoją drugą połówkę spotyka około 10% ludzi.
Gdzie w takim razie szukać? Prawda jest taka, że miłość możemy znaleźć wszędzie. W pracy, na siłowni, podczas spaceru. Kiedy chcesz wziąć sprawy w swoje ręce i samemu rozpocząć poszukiwania możesz sobie odrobinę pomóc. Zastanów się jakiej dziewczyny szukasz. Chcesz żeby była wysportowana, a może wolisz spokojne dziewczyny, które spędzają wieczory przy dobrym filmie, a nie upijają się ze znajomymi?
W zależności od tego, jaki typ Cię interesuje możesz wybrać gdzie jej szukać. Przykład: fanatyczka filmów będzie pojawiała się na spotkaniach fanów kina, a dziewczyna lubiąca aktywność fizyczną pewnie często zjawia się na siłowni.
Jeżeli wiesz, jakiej dziewczyny szukasz, wiesz też gdzie ją znajdziesz.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Kiedyś gazety, dziś portale randkowe

Kiedyś, osoby szukające miłości wysyłały swoje anonse do gazet. W kilku słowach opisywały siebie i pisały kogo szukają. Dziś takie ogłoszenia, w formie rozbudowanej znajdziemy na wszystkich portalach randkowych. Aby znaleźć dziewczynę, wystarczy stworzyć swoje konto, napisać poznam dziewczyne…. i czekać, aż któraś odpowiednie na zamieszczone „ogłoszenie”. Sam także możesz szukać swojej potencjalnej wybranki. Wiesz, jakie dziewczyny Cię interesują i takich szukasz. Rozmawiasz z kilkoma, aż wreszcie umawiasz się na randkę z tą, która najbardziej przypadła Ci do gustu.
Przyznam szczerze, bardzo dobry pomysł mieli nasi przodkowie, którzy umieszczali w gazetach swoje ogłoszenia. Dzięki nim, mamy dziś nasze portale.

Speed dating

Możesz poznać wiele kobiet również poza światem wirtualnym. Szybkie randki przyszły do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie popularność zdobyły dzięki serialowi Sex w wielkim mieście. Nam również spodobała się ta metoda szukania miłości.
Jak to wygląda? Kobiety siadają przy stolikach. Każdy z mężczyzn dosiada się do danej pani. Dwie osoby zaczynają rozmowę. Biorąc udział w takim dialogu możesz wspomnieć, że poznam dziewczyne, która lubi… Od razu dowiesz się, czy Twoja rozmówczyni jest tą, której szukasz. Po kilku minutach przechodzisz do następnej kobiety. Kiedy porozmawiasz z każdą decydujesz, z którą chciałbyś się spotkać. Jeżeli i ona wyrazi na to zgodę – macie umówioną randkę.
Chcesz poznać jakąś dziewczynę, z którą być może stworzysz związek? Już dziś zacznij poszukiwania. Warto brać życie w swoje ręce, a nie czekać na to, co przyniesie los.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności