O czym rozmawiać z dziewczyną?

Rozmowa z kobietą to często bieg przez pole minowe. Nawet nie wiesz kiedy się to dzieje, ale nagle temat, który podjąłeś okazuje się być straszny, niewybaczalny, no po prostu FOCH. I basta. Dużo pisałem o tym jak rozmawiać z dziewczyną, ale warto skupić się także na tym, o czym rozmawiać z dziewczyną. Niektóre tematy są wręcz zakazane, a inne świetnie sprawdzają się jako rozpraszacze. Są również świetną metodą na poprawienie humoru Twojej dziewczynie.

O czym NIE rozmawiać

Najpierw przestrogi, później temat właściwy. Gdybym na początku pisał o czym rozmawiać z dziewczyną pewnie nie doczytałbyś artykułu do końca, a tematy zakazane są równie ważnym aspektem rozmów z kobietami, który musisz dokładnie poznać.
Pierwszy temat tabu to inne dziewczyny. Nawet nie próbuj mówić o tym, że koleżanka z pracy przeszła metamorfozę i wygląda super. Nie opowiadaj również o swojej byłej, która ma innego i bardzo jej współczujesz, bo byłeś lepszym materiałem. Dziewczyny nie chcą słuchać o swoich rywalkach, a mimo Twoich zapewnień o miłości ona i tak całe życie będzie posądzała Cię o zdradę.
Dieta. Twoja dziewczyna jest na diecie i widzisz ją z czekoladą? Nie pytaj się o jej postanowienia, tylko usiądź obok i pochwal, że świetnie wygląda, a nagroda za wytrzymałość się przyda. Nie komentuj sylwetki swojej dziewczyny, jeżeli nie chcesz jej pochwalić. Po prostu tego nie rób, a wyjdziesz dzięki temu na dobre.
Masz super zainteresowanie, o którym mógłbyś gadać godzinami, jednak jej to nie interesuje. Bądź wyrozumiały i nie zanudzaj jej tymi tematami. Chyba że ona potrafi opowiadać o najnowszej szmince – w takim wypadku gadaj ile tylko możesz, niech poczuje jak to jest słuchać o rzeczach nie z twojego świata.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

O czym rozmawiać z dziewczyną – kilka rad

Dziewczyny, mimo że nie lubią rozmawiać o innych dziewczynach, lubią mówić o sobie. Chcąc sobie porozmawiać z kobietą zacznij od rozmowy o niej. Pochwal nową fryzurę, wygląd. Dziewczyna będzie wdzięczna, że zwracasz uwagę na takie szczegóły.
Najłatwiej i najprzyjemniej rozmawia się o tym, co nas interesuje. Dowiedz się jakie zainteresowania ma dziewczyna, z którą się spotykasz i rozmawiaj z nią na tematy, które ją interesują. Dla jednej będzie to literatura, inna z chęcią będzie gadała o piłce nożnej, a kolejna o polityce.
W rozmowie z dziewczyną najważniejszy jest początek oraz momenty kiedy rozmowa ucicha. Dla większości temat o czym rozmawiać z dziewczyną nie jest interesujący, ponieważ doskonale wiedzą, że kiedy dwie osoby się dogadują rozmowa tworzy się sama. Należy jedynie wybrać odpowiedni początek i to właśnie mogą być zainteresowania. Jeżeli wciągniesz się w rozmowę, zadając pytania, opowiadając o sobie, nawet nie zauważysz, kiedy minie kilka godzin waszego dialogu.
Warto też mieć tematy „na zapas”. Podczas pierwszych spotkań może występować niezręczna cisza. Powinieneś mieć w zanadrzu coś, co tę ciszę zagłuszy. Takie przygotowanie gwarantuje Ci miło spędzony czas w świetnym towarzystwie.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności