Jak rozmawiać z dziewczyną?
Panie to skomplikowane urządzenia, do których Stwórca niestety nie dodał instrukcji obsługi. Mężczyźni przez wiele lat starali się rozgryźć kobiety i znaleźć odpowiedni sposób na komunikację z nimi. Kiedy wydawało im się, że złoty środek został odkryty, wszystko się zmieniało. Podejście pań do różnych aspektów, rodzaje focha, czy częstotliwość jego występowania.
W trudach i boleściach udało się opracować kilka zasad, którymi facet powinien się kierować podczas dialogu prowadzonego z kobietą. Dowiesz się dziś jak rozmawiać z dziewczyną aby nie narazić się na jakiekolwiek szkody fizyczne czy psychiczne.

Ona ma zawsze racje

Jako samiec nie możesz pozwolić sobie na to, aby kobieta mówiła Ci co masz robić, aby decydowała o tym co jest prawdą co nie. Czasami jednak musisz się poddać. Czy w dzieciństwie zdarzyło Ci się usłyszeć, że mądrzejszy zawsze ustępuje? Tą zasadą kieruj się do dzisiaj. Rozmawiając z dziewczyną często dochodzi do kłótni, bo coś źle powiedziałeś lub ona odebrała to w mylny sposób. Schowaj swoją dumę do kieszeni i powiedz że ma rację po czym zmień temat lub zakończ rozmowę w łagodny sposób (muszę już iść, przepraszam ale dzwoni do mnie szef, itd.). Po takie rozmowie musisz odbudować swoją dumę. Możesz to bardzo łatwo zrobić. Po prostu pobaw się w kobietę. Bądź przygnębiony, smutny, rozmawiaj z nią monosylabami. Kiedy już spyta co się dzieje powiedz, że po ostatniej rozmowie było Ci bardzo przykro.
Dzięki temu masz gwarantowane duże przeprosiny i nagrodę za to, że jesteś tak wyrozumiałym i wrażliwym facetem.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Jak rozmawiać z dziewczyną na pierwszej randce

Na początku skupiliśmy się na facecie, którego życie zostało przesądzone, teraz kolej na singla będącego na początku ścieżki końca życia. Jak rozmawiać z dziewczyną na pierwszym spotkaniu? Przede wszystkim pamiętaj o kulturze. Podczas rozmowy ogranicz przekleństwa, wulgaryzmy. Takie zachowanie negatywnie wpływa na odbiór Ciebie przez rozmówczynię. Poza tym , musisz mówić wyraźnie, unikaj mówienia mając w ustach jedzenie. Nie zapominaj, że pierwsza randka opiera się na pierwszym wrażeniu, więc to co pokażesz odbije się na waszej dalszej znajomości.
Rozmowa to wymiana zdań dwóch osób. Jeżeli Ty akurat nic nie mówisz, masz za zadanie słuchać swoją rozmówczynię. Pokaż jej, że jesteś zainteresowany tym, co do Ciebie mówi. Zadawaj pytania, dzięki którym będzie mogła rozwinąć dany temat; przytakuj i staraj się nie ziewać – to bardzo źle wygląda, a druga osoba sądzi, że jesteś nią znudzony.
Rozmowa z kobietami to świetne zajęcie, które uwielbia wielu facetów. Trzeba tylko mieć do niej odpowiednie podejście i należy wiedzieć jak rozmawiać z dziewczyną. Chwila nieuwagi i możesz powiedzieć coś, przez co kobieta obrazi się na resztę wieczoru. Rozmawiając z kobietami najpierw myśl, a potem dopiero mów. Co ważniejsze – zastanów się, czy to co powiesz nie zostanie źle odebrane! Postaraj się wcielić w kobietę i pomyśl, czy Ciebie obraziłby taki tekst – oczywiście sprawa przekoloryzowana, chcę Ci pokazać, że warto dobrze się zastanowić nad tym co mówi się dziewczynom.



Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności