Szukam dziewczyny
Poszukiwania drugie połówki jedni zaczynają prędzej, inni trochę później. Nieważne jest w jakim momencie życia się do tego zabierasz, ważne że w ogóle się na to zdecydowałeś. Może Ci się wydawać, że to trudne zadanie i nie poradzisz sobie z szukaniem dziewczyny kiedy świat jest tak dziwny i trudno poderwać normalną kobietę.
Poniższy tekst powinien sprawić, że będziesz bardziej otwarty na poszukiwania i zmienisz nastawienie do tego tematu.

Szukam kobiety, ale jakiej?

Zacznij od pomyślenia lub nawet napisania na kartce słów szukam kobiety. Od myślników zacznij wypisywać cechy dziewczyny, z którą chciałbyś się związać. Może być opis jej wyglądu, charakteru, zainteresowania, ile chce mieć w przyszłości dzieci. Wszystko, co może mieć jakiekolwiek znaczenie.
Kiedy już skończysz przyjrzyj się tej liście i podziel ją na cechy wewnętrzne, zewnętrzne, zainteresowania, plany na przyszłość. Oczywiście możesz dodać inne kategorie, które Twoim zdaniem będą ważne i pozwolą uporządkować Ci swoje myśli.
Kolejny etap to przyjrzenie się zainteresowaniom. Jeżeli napisałeś tam, że powinna lubić książki, możesz spróbować poszukać jej w księgarni czy klubie książki. Podobają Ci się dziewczyny aktywne – udaj się na siłownię, gdzie znajdziesz ich naprawdę wiele.
W zależności od naszego charakteru i zainteresowań obracamy się w typowych miejscach. Osoba lubiąca spokój i wieczór spędzony pod kocem, raczej nie pójdzie na szaloną imprezę.
Takie zrozumienie kogo szukasz i gdzie możesz go znaleźć jest dużym ułatwieniem w poszukiwaniu miłości.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Szybkie randki


Speed dating to jedna z najpopularniejszych w ostatnich czasach metoda na szukanie miłości.
Polega ona na tym, że kobiety i mężczyźni spotykają się, aby chwilę porozmawiać. Na rozmowę z każdą osobą ma się około 3-5 minut. Po tym czasie przechodzisz do kolejnej. Kiedy przeprowadziłeś rozmowę ze wszystkimi wybierasz kilka kobiet, z którymi najlepiej Ci się rozmawiało i jeżeli wyrażą one zgodę, możesz umówić się z nimi na randkę.
Szybkie randki opierają się na pierwszym wrażeniu. W trakcie tych kilku minut możesz dowiedzieć się podstawowych wiadomości na temat drugiej osoby, jakie ma zainteresowania, plany na przyszłość.
To metoda szukania dziewczyny, dla tych którzy są zajęci codziennymi sprawami i nie mają czasu na żmudne poszukiwania przyszłej wybranki serca.

Portale randkowe

Na odpowiedniej stronie tworzysz swoje konto i zamieszczasz opis, rozpoczynający się od słów szukam kobiety. Dodajesz zdjęcie, szukasz odpowiednich dla siebie kobiet, piszesz do nich, czekasz aż odpiszą. Kiedy dobrze się Wam rozmawia, kiedy wiesz, że z daną dziewczyną dogadasz się na każdy temat – czas na spotkanie twarzą w twarz. Umawiacie się, sprawdzacie czy wrażenie jakie zrobiliście na sobie w trakcie rozmów wciąż jest tak duże. W krótki i łatwy sposób możesz znaleźć wiele kandydatek na przyszłą żonę, dziewczynę kochankę.
Każdy sposób na znalezienie miłości jest dobry. Zacznij poszukiwania już dziś i ciesz się nowym życiem z drugą osobą u boku.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności