Podrywanie kobiet
Podrywanie to sztuka, której można się nauczyć, tylko trzeba mieć do niego odpowiednie podejście. Każdy mężczyzna może stać się królem podrywu, wystarczy że dowiesz się czego pragną kobiety, poznasz swoje możliwości i w praktyce przećwiczysz wszystko, czego się nauczyłeś. Poniższy tekst ma na celu pokazanie Ci, że podrywać każdy może, musi tylko dowiedzieć się jak do tego podejść.

Czego pragną kobiety

Aby podrywanie w Twoim wykonaniu wyszło pomyślnie musisz wiedzieć, czego od mężczyzn oczekują kobiety. Dzięki temu masz przewagę nad nimi i dokładnie wiesz jak uderzyć. Kobiety oczekują od mężczyzn otwartości, pewności siebie. Chcą silnego faceta, który nie będzie się bał do niej podejść, starać się ją zdobyć.
Chcesz podrywać, musisz zdobyć pewność siebie. Pokazać dziewczynie, że jesteś towarzyski, pewny swoich zdolności. Wygląd osoby, która jest pewna możesz łatwo stworzyć. Poprzez wyprostowaną sylwetkę, uniesioną do góry głowę i radosne, pewne spojrzenie.
Nad wysoką samooceną możesz pracować przy pomocy odpowiednich poradników o tej tematyce. W księgarni znajdziesz wiele książek, które już niejednemu nieśmiałemu facetowi pomogły zmienić życie na lepsze.
Oprócz pewności siebie u mężczyzny, kobiety liczą na kulturalnego faceta, który wie jak się zachować. Kiedy Twoja wybranka rozmawia z koleżankami i prowadzi zażyłą dyskusję – nie podchodź i nie przerywaj. Nie zostaniesz dobrze odebrany, nie tylko przez podrywaną, ale także przez wszystkie znajome. Kolejna ważna kwestia dotycząca kulturalnego zachowania to ograniczenie przekleństw, wulgaryzmów i innych niestosownych wypowiedzi.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Podrywanie – jak się do niego zabrać

Kolej na następną część lekcji o podrywaniu. Musisz opracować pewien patent na każdą z podrywanych dziewczyn. Taka umiejętność przyjdzie z czasem, ale już teraz możesz zacząć nad nią pracować. Kobiety możemy podzielić na specyficzne typy. Każdy z takich typów różnie reaguje na każdą z metod podrywu. Musisz dobierać je tak, aby wypadły jak najlepiej i dziewczyna złapała Twój haczyk.
Obserwacja jest Twoim kluczem do sukcesu. Oprócz przyglądania się zachowaniu dziewczyny, zerknij na jej palec, czy przez przypadek nie ma tam obrączki, która dyskwalifikuje ją w grze uwodzenia.

W Sieci możesz znaleźć wiele tekstów na podryw. Nie korzystaj z nich, ponieważ większość została już wykorzystana i duży odsetek dziewczyn dokładnie zna każdy z nich. Więc kiedy podchodząc do kobiety, usłyszy ona tekst, który słyszała wiele razy raczej nie zacznie z Tobą rozmowy tylko odwróci się na pięcie i jak najszybciej opuści lokal.
Podrywanie to gra, zabawa, w której trzeba szukać jak najlepszych rozwiązań. Spróbuj podejść do dziewczyny z komplementem o jej pięknym uśmiechu, lub bądź szczery i powiedz, że chciałbyś się bliżej poznać.
Czasami ważniejsze jest to jak mówisz, niż to co mówisz, dlatego pamiętaj o odpowiedniej postawie ciała, niech mowa niewerbalna zrobi za Ciebie trochę roboty. Podryw to zaciekawienie kogoś swoją osobą. Spróbuj to osiągnąć już dziś!Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności