Sztuka uwodzenia
NLS to popularna ostatnimi czasy metoda wykorzystywana w uwodzeniu. Cały zamysł został opracowany przez Andrzeja Batko, chociaż dużo osób zajmujących się takimi technikami sądzi, że przetłumaczył on jedynie na polskie standardy twórczość innego autora. Nie będziemy wchodzić w szczegóły kto, komu, gdyż nie o tym jest poniższy tekst.
Teoria ta ma już kilka dobrych lat oraz wielu zwolenników.
Już wiele osób na całym świecie spróbowało i okazało się, że dzięki temu odnoszą sukcesy w życiu nie tylko uczuciowym, ale także towarzyskim i zawodowym.

Na czym polega NLS

NLS to technika, która opiera się na manipulacji. W dużym stopniu wpływa na emocje i uczucia innych osób, w szczególności kobiet. Posiada wiele poszczególnych metod, które są wykorzystywane w zależności od potrzeb uwodziciela. Jeden ze sposobów opiera się na zaprzeczaniu oraz pokazywaniu dziewczynie, że ją znamy. Mówisz swojej wybrance że nie wygląda na taką, która poszłaby na parkiet z nieznajomym. W jej głowie rodzi się myśl, że przecież on jej nie zna i zaraz zobaczy! I tym sposobem znajdujecie się na parkiecie. A od tańca do… 
Działanie na ludzkiej wyobraźni to kolejny element NLS. Wpływając na ludzkie wyobrażenia możemy zmieniać jego decyzję, wpływać na poglądy. Jedną z technik jest wyobraź sobie. Rozmawiając z kobietą nakłaniasz ją do tego, aby oczami wyobraźni stworzyła obraz tego jak możecie wyglądać za kilka lat. Aby efekt był odpowiednio mocny, rozwiń swoją wypowiedź. Używaj wielu detali, opisuj wszystko dokładnie.
Technika ale. To też działa na wyobraźnię. Możesz powiedzieć dziewczynie: pewnie wydaje Ci się nachalny, ale pomyśl ilu gorszych facetów może zaraz do Ciebie podejść. Dziewczyna w trosce o własne dobro wybiera towarzystwo Ciebie – w miarę odpowiedniego „ochroniarza”.
W NLS chodzi również o samą osobę podrywającą. Na kursach dowiadujesz się tego ile jesteś wart – jednym słowem buduje się Twoja samoocena, która nawet jeżeli była wysoka, staje się jeszcze wyższa.
Szkolenia NLS można porównać w pewnym stopniu do kursów z pewności siebie, gdzie uczysz się doceniać swoje możliwości i wykorzystywać je w codziennym życiu.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Dla kogo to?


Z NLS może korzystać każdy
. Jednak w Polsce dostępnych jest więcej szkoleń dla mężczyzn niż kobiet. Duży wpływ ma na to fakt, że to faceci są tymi, którzy powinni podrywać. Jednak ta technika nie jest wykorzystywana jedynie w świecie podrywu. Wielu coachów kariery używa tych technik w swoich zajęciach. Ich sukces opiera się na tym, że NLS pokazuje człowiekowi jego wewnętrzne możliwości, siłę do zrobienia tego, co wydaje się być niemożliwe.
Niezależnie od swojego wieku możesz spróbować swoich sił na kursie. W każdym momencie życia warto wprowadzić jakieś zmiany, poczuć, że możesz decydować jak żyjesz, z kim spędzasz czas. Poświęcając odrobinę czasu i pieniędzy możesz naprawdę wiele zyskać – wystarczy, że spróbujesz.

Krytyka

Wiele osób krytykuje NLS. Bo to manipulacja, działanie na ludzkich odczuciach. Jednak bądźmy szczerzy, każdy z nas korzysta z manipulacji. A technika, o której mówimy nie jest do końca manipulacją. To jedynie wykorzystywanie odpowiedniej wiedzy w praktyce. Nic nie poradzimy na to, że nasze umysły działają tak, a nie inaczej. Ktoś wykorzystał tę wiedzę do tego, aby być szczęśliwym, osiągnąć sukces. Nie krytykujmy ludzi, którzy chcą być szczęśliwymi.



Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności