Jak podrywać dziewczyny?
W nauce istnieje jedna ważna zasada. Zaczynamy od rzeczy najprostszych, aby systematycznie podnosić poziom zdobywanej wiedzy, jej trudność. Uwodzenie i podrywanie to także coś, czego trzeba się nauczyć, więc należy zacząć od podstaw, aby z biegiem czasu zgłębiać wiedzę na poziomie zaawansowanym. Jeżeli jesteś na początku swojej drogi związanej z podrywem, poznaj podstawowe kroki, aby później nauczyć się bardziej skomplikowanych zagadnień.

Pierwsze wrażenie

Jak pierwszy krok to i pierwsze wrażenie, które jest najważniejsze w uwodzeniu. Kiedy ktoś zapyta Cię jak poderwać dziewczynę, pierwsze co masz mu powiedzieć, to : pokaż jej, że jesteś fajnym facetem. Dobra, teraz pojawi się pytanie jak to pokazać? Po prostu, swoim ciałem. Wiedziałeś, że w rozmowie z drugą osobą tylko 30% znaczenia mają słowa, a kolejne siedemdziesiąt to mowa naszego ciała? A mowa ciała wpływa na pierwsze wrażenie. Pewnie zdarza Ci się patrzeć na kogoś i tworzyć jego opinię. Robisz to na podstawie tego co widzisz. Postawy, mimiki, wykonywanych gestów. Czasami nie jesteśmy świadomi tego, że kogoś oceniamy. Robi to nasza podświadomość.
W podrywaniu musisz pokazać dziewczynie, że jesteś pewny siebie, otwarty na nowe znajomości. Takie wrażenie łatwo sprawić. Wystarczy, że będziesz wyprostowany, Twoja głowa będzie podniesiona, a Ty będziesz uśmiechnięty. I nawiążesz kontakt wzrokowy z dziewczyną(uważaj, żeby nie wyszedł Ci wzrok seryjnego mordercy, co często się zdarza. Warto postać chwilę przed lustrem, aby wybrać „odpowiednie spojrzenie”).
Na pierwsze wrażenie wpływa także to w jaki sposób mówisz. Nie możesz się jąkać, zacinać. Tak mówią osoby przestraszone, bojaźliwe, a nie taki efekt chcesz osiągnąć. Mów wyraźnie, spokojnie. Warto obniżyć trochę ton głosu. Będziesz wydawał się być bardziej męski, a umysł dziewczyny odbierze to jako sygnał, że Ci się podoba.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Jak poderwać dziewczynę, co jej powiedzieć?


Krok numer dwa. Należy się odezwać.
Najłatwiej rozpocząć od cześć. Później dodaj wzmiankę o tym, jak się nazywasz. Następnie przychodzi czas na podryw właściwy. Jak poderwać dziewczynę? Na pewno nie za pomocą oklepanych tekstów na podryw. Najłatwiej poderwać na komplement lub na „haczyk”. Metoda haczyka polega na tym, że obserwujesz dziewczynę i szukasz czegoś o co możesz zahaczyć. Może to być książka, emblemat zespołu czy mapa. Dzięki temu masz temat do rozmowy. Bo ulubiona książka, zespół, albo widzisz że czegoś szuka, a Ty tutejszy to możesz pomóc.
Wielu facetów wykorzystuje jeszcze jeden patent, potocznie nazywany szczerością. Podchodzisz do dziewczyny i otwarcie mówisz, że Ci się spodobała i masz ochotę na lepsze poznanie. Sprawdza się w 50 procentach. Sukces tej metody zależy w dużym stopniu od dziewczyny, ale także tego w jaki sposób do niej podejdziesz, czy będziesz otwarty czy zamknięty i stremowany.
Powiem Ci również jak nie podrywać. Nie baw się w kozaka, który jest najlepszy i taki super. Dziewczyny nie lubią zbyt pewnych facetów, którzy uważają się za króla swojej dzielnicy. Kojarzą się oni z dominującymi mężczyznami, z którymi związek nie ma żadnej przyszłości i pewnie opierać się będzie jedynie na wiecznych kłótniach i walce o przywództwo.
Koniec lekcji numer jeden. Wypróbuj w praktyce to, czego dowiedziałeś się powyżej i kiedy zaczniesz łapać o co chodzi, zapraszam na kolejną, bardziej zaawansowaną lekcję.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności