Mistrzowie uwodzenia

PUA czyli mistrzowie uwodzenia to grupa ludzi, wręcz subkultura, która opiera się na konkretnych teoriach, dzięki którym podrywają kobiety, zyskują awanse i rozbudowują swoje życie towarzyskie. Dosypują wszystkim biały proszek do napoi? Potrafią ich hipnotyzować czy po prostu mają w sobie „to coś”?
Tutaj dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Pick Up Artist.

Geneza powstania

Podobno do powstania PUA przyczyniła się książka Neila Struassa – The Game. Autor opowiada w niej o swoich miłosnych przeżyciach, przygodach związanych z podrywem. Podobno to książka autobiograficzna opisująca prawdziwe historie.
Powieść w szybkim tempie zyskała ogromną popularność. Ludzie na całym świecie zaczęli interesować się tym tematem. Aż w końcu ktoś zdecydował się na prowadzenie nauki uwodzenia opartej właśnie na tej książce. Moda na szkolenia z PUA szybko przyszła ze Stanów Zjednoczonych do naszej małej, skromnej Polski. Kursy tego typu są bardzo drogie, jednak nie brakuje osób, które z chęcią z nich korzystają i podobno dużo na tym zyskują.

PUA – o co w tym chodzi


Cała teoria mistrzów podrywu
opiera się na technice NLP – rodzaju manipulacji, który w dużym stopniu ingeruje w emocje drugiej osoby i wpływa na jej zdanie, na postrzeganie pewnych spraw. Dlatego kobieta zaczyna umawiać się z mężczyzną, który na początku w ogóle nie wydawał się jej atrakcyjny.
Oprócz tego, na szkoleniach PUA uczestnicy mają kontakt ze specjalistami od mowy ciała – to ważny aspekt całej teorii i współgra z jej zamierzeniami. Czyli, oprócz tego co się mówi, ważna jest również postawa mówiącego, jego zachowanie.
Poprzez stosowanie tej techniki można wiele zyskać. Osoby, które spróbowały polepszyły swój status społeczny, zawodowy. Nagle cieszą się życiem, które jest pełne wrażeń i pozytywnych momentów. Prawie wszystko czego się podejmą przebiega szybko i efektywnie.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Małe społeczeństwo

PUA to nie tylko suche słowa, teoria przekazywana na zajęciach i praktyczne ćwiczenia. Pick Up Artist to mała społeczność posługująca się własnym językiem! Artyści uwodzenia posiadają cały słownik, który zawiera frazy czy hasła, które mają określone znaczenie. Oczywiście wszystkie dotyczą strefy erotycznej, miłosnej, relacji damsko – męskich. Znajdziesz tam definicję dziewczyny niezależnej, chętnej poznania kogoś. Mają oni nazwę dla praktycznie wszystkiego co dotyczy podrywania.
Posiadają również klasyfikację kobiet. Zaczyna się od UG, czyli brzydkich dziewczyn, a kończy na SHB – super gorących babeczkach.

Niemoralne zachowanie

Fakt tego, że PUA opiera się na NLP czyli na manipulacji budzi wiele negatywnych opinii na ten temat. Nie mamy się co dziwić, manipulacja zawsze źle się kojarzy. Jednak czy nie korzystamy z niej każdego dnia? W kontaktach z kobietami bardzo często manipulujemy je do tego, aby coś osiągnąć. Panie również nie są nam dłużne. Granie na emocjach, płacz na zawołanie – to również rodzaj manipulacji. Budzi to takie kontrowersje tylko dlatego, że ma swoją nazwę i wielu wyznawców. Może warto zgłębić tajniki PUA i zobaczyć jaki będzie to miało wpływ na dalsze życie?


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności