Komplementy
Powyższą zasadą kieruję się praktycznie od dzieciństwa. Już wtedy ktoś powiedział mi, że dziewczyny uwielbiają dostawać komplementy, dzięki którym czują się wspaniale. Często działają jak magiczne słowa, które sprawiają, że podejście dziewczyny do Ciebie, czy do danego tematu zupełnie się zmienia. I to na naszą korzyść.
Zapamiętaj, że komplementy warto wykorzystywać w relacjach damsko-męskich, gdyż często mogą Ci bardzo pomóc!

Na focha

Komplementy to jedna stała część procesu przepraszania dziewczyny za to co się zrobiło. Oczywiście, nieważne kto zawinił i z jakiego powodu powstała Wasza kłótnia to dziewczyna zawsze jest tą, która musi się obrazić. Aby przestała się obrażać, zacznij od komplementów, jeżeli te nie zadziałają, kup czekoladę lub kwiat, a następnie błagaj o wybaczenie.
Pamiętaj, żeby odpowiednio dobierać słowa do zaistniałej sytuacji. Jeśli dziewczyna obraziła się o bałagan w mieszkaniu nie mów jej, że jest najlepszą sprzątaczką i tylko ona tak świetnie radzi sobie z mopem.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Komplementy na własną korzyść

Pamiętasz jak za dziecka mówiłeś mamie, że ją kochasz i jest najlepsza na świecie aby zdobyć zgodę na wycieczkę czy parę drobnych na wyjście z kolegami? Taką samą taktykę wykorzystuj w relacji z dziewczyną.
Mając ochotę na kolację, którą Ci zrobi możesz skomplementować ostatnie danie, które dla Ciebie przygotowała. Dodaj, że jest świetną kucharkę i w kuchni przewyższa zdolnościami Twoją matkę. Dzięki temu prawie pewnym jest, że za jakiś czas dostaniesz wymarzony posiłek.
Komplementy możesz używać w każdym momencie. Kiedy chcesz żeby pozwoliła Ci wyjść z kumplami lub gdy masz ochotę na zabawy dla dorosłych. Tak jak mówiłem wcześniej, czułe słówka działają jak urok, dzięki któremu dana kobieta zrobi prawie wszystko co zechcesz.

Uwodzenie komplementami

Kolej na komplementy wykorzystywane podczas podrywu. Warto od nich zacząć uwodzenie. Podchodzi do dziewczyny i chwalisz jej uśmiech lub urodę. Jeżeli akurat zeszła z parkietu zachwycasz się jej ruchami. Jeżeli na samym początku powiesz dziewczynie coś miłego, dasz jej znak, że jest pod wrażeniem, dla niej będzie to znak, że jesteś facetem, który jest wrażliwy i miły – który każdego dnia będzie obdarowywał ją komplementami.

Bez przesady

Jeżeli jesteś w stałym związku lub podrywasz dziewczynę, musisz pamiętać, że czasami nie warto przesadzać z ilością miłych słów. Dziewczyna ze stałego związku w końcu załapie dlaczego ją komplementujesz i już nie będzie tak chętna do spełniania Twoich zachcianek. Natomiast, kiedy podrywasz kobietę i co parę minut rzucasz kolejnym komplementem, w jej głowie zapala się lampka alarmowa krzycząca PODRYWACZ!
Aby komplementy miały swoją siłę, musisz używać ich z rozsądkiem. Wykorzystuj je w chwilach tego wymagających, ale pamiętaj też o tym, aby czasem po prostu bezinteresownie powiedzieć swojej kobiecie coś miłego. Wtedy ona sama, bez przymusu nagrodzi Cię za Twoją postawę.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności