Uwodzenie kobiet

Próbujesz swoich sił w podrywie i ciągle nie wiesz jak zagadać do dziewczyny? Jeśli tak, dobrze trafiłeś. Tutaj dowiesz się w jaki sposób podchodzić do dziewczyn i co im mówić, aby zechciały porozmawiać z Tobą dłużej, a co więcej, aby miały ochotę na kolejne spotkanie.
Podryw to sztuka, której każdy może się nauczyć. Wystarczy tylko odpowiednie zaangażowanie, treningi oraz wiedza, która jest podstawą do tego, by w praktyce wszystko wychodziło tak jak powinno.

Zrób pierwszy krok

Zastanawiasz się jak zagadać do dziewczyny, chcesz poznać tajniki uwodzenia i szukasz pomocy. To już pierwszy, ważny krok, który przybliża Cię do zdobycia kobiety. Kolejnym, jednym z pierwszych i ważniejszych kroków jest przygotowanie siebie do podrywu. Nie chodzi mi o to, żebyś spędził pół dnia na zakupach i u fryzjera – w końcu jesteś facetem. Co nie zmienia faktu, że warto przed wyjściem na podryw uczesać się i użyć odpowiedniego dezodorantu.
My jednak skupimy się na czymś innym. Odpowiedz sobie na pytanie jakim facetem jesteś? Lubisz rozmawiać z nowymi ludźmi czy masz problemy z otwarciem się na innych? Jeżeli należysz do drugiego typu facetów, musisz popracować nad swoim podejściem do innych. To Ty masz być tym odważnym, który zagada. Przełam swój strach i pokaż, że jesteś pewny siebie. Stań przed lustrem i przybierz pozę osoby, która lubi siebie i wie, że inni także ją lubią. W taki sposób masz podchodzić do dziewczyny.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Jak zagadać do dziewczyny? Co powiedzieć?

Eee.. czeeść, M-Maciek jestem, pogadamy? NIE. Nie tak. Mimo że czasami warto przechodzić do sedna i zapraszać dziewczynę do rozmowy, lepiej wykorzystywać inne sposoby. Kolejna sprawa, nie jąkaj się, nie zacinaj. Masz podejść do niej pełen energii, z uśmiechem na twarzy. Zabieg, który możesz wykonać na swoim głosie, to obniżenie jego tonu. Dla kobiet niski głos oznacza siłę, odwagę i oczywiście męskość bijącą z każdej stron.
W takim razie jak zagadać do dziewczyny? Użyć tekstu na podryw? Niekoniecznie. Testy na podryw często dają przeciwny od oczekiwanego efekt. Możesz podejść do dziewczyny komplementując jej wygląd, mówiąc że ma wspaniałe oczy.
Kolejna opcja to pójście w standardy- czyli pytanie o możliwość postawienia drinka lub zaproszenie do tańca (jeżeli jesteś w klubie).
Sprawa jest niezwykle prosta, kiedy zauważasz dziewczynę czytającą książkę, którą znasz lub ma na sobie koszulkę lub jakikolwiek element ubioru z logiem jakiegoś zespołu, którego szukasz. Dzięki temu masz temat podany jak na tacy. A dziewczyny lubią rozmawiać o swoich zainteresowaniach.
I ostatnia już rada, o której wspominałem powyżej. Bądź pewny siebie i nie podchodź do dziewczyny jak chłopczyk wezwany do dyrektora. Masz jej pokazać, że jesteś prawdziwym mężczyzną, który zauważył jej piękno i chce ją poznać, porozmawiać w miłej atmosferze. Pamiętaj o kontaktu wzrokowym oraz uśmiechu. Jedna dziewczyna nie ma ochoty na rozmowę? Nie poddawaj się i znajdź inną, która będzie bardziej chętna i otwarta na nową znajomość.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności