Jak podrywać?

Znasz sławnego bohatera amerykańskiego serialu Jak poznałem waszą matkę? Dzisiejszy artykuł jest inspirowany właśnie nim – Barneyem Stinsonem, królem uwodzenia. Jego pomysły, techniki i metody są znane na całym świecie, co więcej wydano książkę opisującą w jaki sposób uwodzić kobiety. Nosi nazwę The Playbook. To spis niesamowitych, ale i wymagających kreatywności i przygotowań metod na to, aby zdobyć dziewczyny.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Podryw na najwyższym poziomie

W późniejszej części przedstawię Ci fragmenty jego książki, jednak póki co skupimy się na teoretycznych podstawach. Podryw według Barneya to nieczysta gra z kobietami polegająca na zdobyciu tego, czego pragnie każdy mężczyzna. Na pewno, po takiej akcji nie stworzysz związku z dziewczyną – zamierzenie to zdobycie panny na jedną, ewentualnie kilka nocy.
Techniki te są momentami ryzykowne. Nie każda dziewczyna da nabrać się na Twoje gierki i od razu Cię zdemaskuje. Dlatego za taką zabawę powinny zabierać się osoby, które mają doświadczenie w świecie podrywu i wiedzą jak bajerować dziewczyny.
Kolejna ważna zasada- podryw wykorzystujący gierki nie może być wykonywany za często w tym samym miejscu. Jeżeli każdego wieczora będziesz pojawiał się w tym samym lokalu z podobnymi zagrywkami, całe towarzystwo będzie Cię znało, przez co obniżysz swoje szanse na sukces.

Gotowy na praktykę?

Po krótkim wstępie czas na przejście do sedna. Pozwolę sobie przedstawić Ci dwa podrywy Stinsona. Jeden, łatwy do wykonania, nie wymagający dużego przygotowania oraz taki, dzięki któremu raczej nikogo nie poderwiesz, ale chce pokazać Ci jak kreatywnym można być podrywając.

Podryw numer 1: Nie pij tego!

Według Barneya, masz 50% szans, że ten podryw się uda. Jest bardzo prosty i nie wymaga żadnego przygotowania. Podchodzisz do dziewczyny, która przed chwilą wróciła do stolika i chwyta za swojego drinka. Gdy łapie go w rękę mówisz, żeby go nie piła, bo widział, jak ktoś dosypuje do niego proszek nieznanego pochodzenia. Na pytanie, który to mówisz, że wyszedł, albo wskazujesz kumpla, który zgodził Ci się pomóc. Jako bohater wyrzucasz go z klubu po czym wracasz i wysłuchujesz jakim wspaniałym facetem jesteś. A potem dziewczyna Ci się odwdzięcza.

Podryw numer 2: SNASA

Szanse pozytywnego zakończenia – właściwie zerowe, chyba że trafisz na bardzo chętną dziewczynę, która jest blondynką rodem z kawałów. Siadasz przy niej, najlepiej gdy będzie przy barze. I mówisz niby do siebie, niby do niej, że to pierwszy drink, który pijesz po powrocie z kosmosu. Od słowa do słowa przechodzisz do tego, że jesteś z tajnej organizacji SNASA. Wymyślaj i twórz swoje historie, które przeżyłeś na księżycu. Kontynuuj rozmowę w jej sypialni.
Jak podobają Ci się pomysły Stinsona? Co uważasz? Możesz wypróbować je podczas weekendowego uwodzenia. Warto też zastanowić się nad swoim własnym sposobem. Dziewczyny lubią opowieści o heroicznych czynach, takich jak ratowanie misiów polarnych lub prowadzenie szpitala dla zwierząt w Afryce. Twórz, kombinuj i podrywaj jak prawdziwy mistrz uwodzenia!Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności