Epodryw
Całe nasze życie kręci się wśród Internetu. Rozmawiamy ze znajomymi, bukujemy wakacje i szukamy miłości. Epodryw z każdym dniem staje się coraz bardziej popularny, a portale randkowe coraz bardziej się rozwijają, ponadto, powstaje ich coraz więcej.
Jaki wpływ na nasze życie mają randki on-line? Zmieniają coś w sposobie naszego postępowania oraz w relacjach między ludźmi? Prześledźmy cały proces i przekonajmy się!

Epodryw dodaje pewności siebie

Pewnie zdarzyło Ci się ważne sprawy załatwiać przez Internet. Rekrutowano Cię na stanowisko w nowej pracy, kłóciłeś się z kumplem lub zrywałeś z dziewczyną. Kiedy rozmawiamy z kimś poprzez dzielący nas ekran komputera trudne rozmowy wydają się łatwiejsze. Druga osoba nie widzi tego, że się stresujemy, że mamy problemy ze złożeniem sensownego zdania i kilka razy zmieniamy naszą wypowiedź.
Ekran jest naszą tarczą ochronną dzięki czemu prościej otworzyć się przed drugą osobą, co daje nam niezwykłe wsparcie podczas epodrywu. Jak zapewne wiesz, w uwodzeniu pierwsze wrażenie odgrywa ogromną rolę. Ludzie oceniają się po wyglądzie, po tym jakie ruchy wykonują. Tego nie ma przy rozmowach wirtualnych. Ważne jest to co mówisz i nic innego się nie liczy. I to jeden z powodów, przez które podryw on-line jest tak popularny wśród ludzi poszukujących miłości.
Wiele osób w taki sposób stara się odnaleźć pewność siebie. Poprzez takie rozmowy z innymi ludźmi, po pewnym czasie nie czują się tak speszeni kiedy rozmawiają z kimś twarzą w twarz.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Niemiłe zaskoczenie

Wszystko ma dwie strony medalu. Epodryw może się udać, umawiasz się na randkę z dziewczyną i kiedy przychodzi do spotkania okazuje się, że jest 50-letnim facetem. Oczywiście, przekoloryzowałem teraz całą sprawę, ale chodzi o sam fakt. W Sieci możemy przedstawić się jakkolwiek chcemy. Czasami warto coś podkoloryzować, jednak pamiętajmy, że prawda zawsze wyjdzie na jaw. Warto uważać na to, z kim rozmawiamy. Zawsze sprawdzaj czy osoba, z którą rozmawiasz jest tą, za którą się podaje.
Przez drobne kłamstewka na swój temat można bardzo zmienić podejście innych osób do epodrywu. Ich celem jest znalezienie drugiej połówki, a spotykają fałszywe osoby. Bądź tego świadom, jeżeli chcesz spróbować swoich sił w tym rodzaju uwodzenia.

Co za dużo to nie zdrowo

Musisz znaleźć granicę między tym, co wirtualne, a światem realnym. Rozmowy z osobami przez Internet to świetna sprawa, jednak nie można zapominać o tych, którzy nas otaczają. Znam przypadki osób, które zupełnie uzależniły się od portali randkowych i na nich opierali całe życie. W pewnym momencie praca, obowiązki i życie towarzyskie przestało mieć znaczenie, interesowało ich tylko to, co widoczne na ekranie komputera.
Epodryw to świetna sprawa. Możesz dzięki niemu poznać niesamowite osoby, a Twoje życie może się zmienić. Jednak pamiętaj, że należy uważać, aby nie dać się temu wciągnąć, gdyż to przyniesie negatywne skutki dla Ciebie oraz dla Twojego otoczenia.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności