Mowa ciała
Mowa ciała jest niezwodną bronią, kiedy chcemy coś osiągnąć, przekonać kogoś do swoich racji czy też uwieźć. Jeżeli poznasz tajniki mowy niewerbalnej i dowiesz się na co zwracać uwagę w postawie swojej oraz innych ludzi będziesz w stanie kierować przebiegiem rozmowy oraz nauczysz się wpływać na decyzję innych.
Mowa niewerbalna jest często wykorzystywana w uwodzeniu. Dzieje się tak ponieważ, kiedy kogoś podrywamy, dużą rolę odgrywa pierwsze wrażenie, które jest powodowane przez mowę ciała.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Na co zwracać uwagę podczas uwodzenia

Kobiety oczekują od mężczyzn pewności siebie, otwartości oraz asertywności. Mowa ciała może pomóc Ci w stworzeniu takiej opinii o Tobie. Musisz jedynie pamiętać o paru ważnych aspektach. Osoba pewna siebie jest wyprostowana, chodzi z podniesioną głową. Towarzyszy jej spojrzenie mówiące o odwadze i przewadze nad innymi. Ręce łagodnie spuszczone przy ciele.
Jeżeli nie potrafisz wyobrazić sobie wszystkich tych elementów pooglądaj filmy o tej tematyce, lub jakiekolwiek, w których można zobaczyć pewnego siebie, odważnego bohatera.

Mowa ciała, a uwodzenie

Wiesz już jak mowę ciała wykorzystywać przy postawie, jednak to niejedyny element mowy niewerbalnej wykorzystywanej przy uwodzeniu. Niezwykle ważna jest mimika, gestykulacja oraz ton głosu, jakim się posługujemy.
Zacznijmy od mimiki. Uśmiech to podstawa pozytywnego odbioru przez drugą osobę. Jeżeli chcesz poderwać dziewczynę musisz podejść do niej z uśmiechem oraz, co równie ważne – utrzymując kontakt wzrokowy. Jeśli nie boisz się spojrzeć komuś w oczy, oznacza to, że jesteś odważny, pewny siebie.
Gestykulacja w pewnym stopniu określa jacy jesteśmy. Jeżeli w ogóle nie wykonujesz jakichkolwiek ruchów, zostaniesz oceniony jako osoba spokojna, cicha. Za duża gestykulacja świadczy o człowieku myślącym o kilku rzeczach na raz i niestety co za dużo, to nie zdrowo.

Jako zwierzęta mamy swoje sposoby na przyciągnięcie przedstawicielki płci przeciwnej, z którą będziemy mogli przedłużyć gatunek. Mężczyzna chcąc wydawać się bardziej atrakcyjnym obniża ton swojego głosu. Zazwyczaj jest to działanie nieświadome, jednak znając ten aspekt naszej natury, możesz nim dowolnie sterować.
Chcę jeszcze na chwilę powrócić do postawy. Tym razem powiem o postawie, którą należy przyjąć kiedy już rozmawiamy z naszą wybranką. W mowie ciała ważny jest każdy palec, najmniejszy gest. W momencie gdy zaczynasz dialog z poderwaną dziewczyną, ważne jest abyś stał lub siedział przodem do niej. Jeżeli nie jest to możliwe, obracaj sam tułów w jej stronę, a dodatkowo układaj kolana i stopy tak, aby były skierowane na nią. Ona od razu odbierze sygnał i będzie wiedziała, że jesteś nią zainteresowany.
Mowa ciała to niezwykle silna broń, która odpowiednio wykorzystana może przynieść wiele korzyści. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat poszukaj książki o tej tematyce, zobacz poradniki, które dostępne są w Sieci lub zapisz się na szkolenia połączone z warsztatem, podczas którego, pod okiem specjalistów będziesz mógł popracować nad swoją postawą, sposobem postrzegania przez innych.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności