Teksty na podryw

Teksty na podryw kilka czy nawet kilkanaście lat temu robiły ogromną furorę. Każdy król uwodzenia miał listę swoich niezawodnych haseł, które wykorzystywał podczas systematycznego podrywu. W Sieci można było spotkać się z memami oraz gifami prezentującymi teksty na podryw, które zaczęły pojawiać się jak grzyby po deszczu. Jak jest teraz? Czy teksty ciągle cieszą się taką popularnością?

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Teksty na podryw kiedyś i dziś

Kiedyś, faceci podrywali właściwie dzięki tekstom na podryw. Nie musieli się starać, wystarczyło, że wykorzystali odpowiedni tekst, który sprawiał, że dziewczyna była pod wrażeniem kreatywności faceta.
Teraz? Teraz kobiety oczekują o wiele więcej. Nie wystarczą teksty na podryw, które zresztą są oklepane, nudne, a nawet obraźliwe. W Internecie można znaleźć wiele stron oferujących długie listy „niezawodnych tekstów na podryw”. Czy naprawdę są takie niezawodne? Wyobraź sobie, że jesteś dziewczyną, do której podchodzi facet i mówi jeden z trzech poniższych tekstów:
– Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam się przejść jeszcze raz?
– Rwałbym Cię jak Reksio szynkę
– Masz patent ratownika? Ponieważ zaraz utonę w Twoim spojrzeniu.

I jak? Poleciałbyś na coś takiego? Wybrałem teksty z poziomu przystępności, nie chciałem przedstawiać Ci tych, które gwarantowałby wymierzony w Ciebie policzek lub oblanie drinkiem.
Mówi się, że to co było kiedyś było dobre, jest sprawdzone, działa. W tym przypadku lepiej nie kusić losu i decydować się na inne techniki podrywu. Tym bardziej, że z tego co udało mi się zaobserwować na popularnych stronach, większość „modnych” tekstów na podryw tworzona była przez grupki chłopaków w okresie dojrzewania. Jesteś pewien, że chcesz z nich korzystać?

Opinia kobiet

Przedstawione powyżej komentarze to tylko moje zdanie. Teksty na podryw są nudne i nie sprawdzają się podczas uwodzenia. To jest moja teza i tego się trzymam. Aby sprawdzić czy mam rację przeprowadziłem rozmowę z kilkoma kobietami. Część z nich miała styczność z takimi tekstami inne rozmawiały ze mną na poziomie teorii, mówiły jakby się zachował, gdyby usłyszały od faceta tekst na podryw.
Moje drogie rozmówczynie jak zwykle mnie nie zawiodły. 58%, które na własnej skórze przeżyło podryw na oklepany tekst stwierdziło, że było to dziwne. Nie wiedziały czy mają się śmiać, uciekać czy jak jedna z nich określiła „pogłaskać po głowie i odprowadzić do mamy”. Dostrzegasz więc jak postrzegani są mężczyźni, którzy używają tekstów na podryw?
W przypadku 42 procent dziewczyn, które nigdy nie były narażone na tego typu hasła, przedstawiłem im kilka z nich. W tym, te które napisałem powyżej. Dziewczyny były przede wszystkim zdziwione, że ktoś korzysta z takich technik podrywu, wspominały, że część z nich była modna w Sieci oraz przede wszystkim śmiały się z ogromnej kreatywności twórców tego typu haseł.
Wnioski? Nie korzystaj z tekstów na podryw, które ewidentnie są już przereklamowane. Szukaj nowych i lepszych technik uwodzenia, które zagwarantują Ci sukces i dzięki którym nie narazisz się na oblanie drinkiem.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności