Sztuka uwodzenia

Sztuka uwodzenia jest tematem,
w którym specjalistą nie ma być tylko ten, który chce podrywać kobiety, ale również mężczyzna z obrączką na palcu. Uwodzenie dziewczyny nie może skończyć się po powiedzeniu sobie sakramentalnego „tak”. Panie powinny być podrywane nawet po 20 latach związku.
Poniżej dowiesz się jak uwodzić kobiety, jak do nich podchodzić oraz jak z nimi rozmawiać. Uwodzenie to nie tylko puszczanie oczek czy rzucanie tekstów na podryw, to również wiele więcej. To gesty, czyny… Szczegóły znajdziesz poniżej

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Uwodzenie głosem

Uwodzić może każdy. Należy tylko wiedzieć, jak do tematu podejść. W uwodzeniu głosem chodzi o to co mówić kobiecie oraz jak mówić. Każdy punkt będę dzielił na dwie części. Pierwsza odnosić się będzie do podrywania dziewczyn, druga to mini-poradnik dla facetów w związkach.
Sztuka uwodzenia opierająca się na słowach nierozerwalnie łączy się ze sposobem mówienia. Kiedy zauważasz dziewczynę, która Ci się spodobała musisz podejść do niej w odpowiedni sposób. Z podniesioną do góry głową, uśmiechem na twarzy i wyprostowaną sylwetką. Kiedy zaczynasz mówić, mów nieco obniżonym tonem, spokojnie i wyraźnie. Spraw, żeby dziewczyna mdlała na sam dźwięk Twojego głosu. A co masz jej powiedzieć? Że ma piękny uśmiech lub wspaniałe oczy. Po prostu podaruj jej komplement. Kobiety uwielbiają czułe słówka i lubią je słyszeć.
Kolej na faceta w związku. Sztuka uwodzenia w tym przypadku opiera się na codzienności. Pochwal nową fryzurę swojej kobiety. Powiedz jej, że kolacja którą zjedliście była najlepszym posiłkiem, jaki jadłeś w życiu. Będąc w zaciszu sypialni powiedz niskim głosem, że świetnie wygląda w piżamie, która ma na sobie. To zagwarantuje Ci wspaniałą noc.

Sztuka uwodzenia poprzez gesty

Uwodzenie gestami to bardzo prosta sprawa. Wystarczy, że odsuniesz dziewczynie krzesło, postawisz drinka czy otworzysz przed nią drzwi. To zachowanie godne dżentelmena, a to właśnie takich facetów oczekują kobiety, takie drobne gesty lubią i to daje Ci szanse na skuteczne uwiedzenie.
Mężczyzno w związku! Zrób swojej wybrane śniadanie do łózka. Kup jej bukiet kwiatów lub ulubione czekoladki. Wiesz jak bardzo kobiety podnieca widok faceta w kuchni? Zrób kolację, upiecz ciasteczka. Twoje danie może się spalić, być za słone, ale sam gest spowoduje, że Twoja kobieta będzie cieszyć się, że ma takiego faceta.
Sztuka uwodzenie to nic trudnego. Chcesz uwieść kobietę – zaskakuj ją, bądź szarmancki, podziwiaj dziewczynę, z którą się spotykasz. Jeżeli nie wierzysz, że takie drobne gesty i parę czułych słów może zadziałać cuda, przekonaj się na własnej skórze. Na pewno na tym nie stracisz, a zdecydowanie coś zyskasz.
I pamiętaj! Kobietę należy uwodzić przez cały czas. Nie może się Tobą znudzić. Niech przez cały czas wie, że ciągle spotyka się z tym świetnym facetem, jakim byłeś na początku waszego związku. To mogą być małe gesty, niech jednak pojawiają się w waszym życiu.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności