Poznam dziewczynę
Wielu mężczyzn zastanawia się na spróbowaniem swoich sił na portalach randkowych, jednak często nie wiedzą oni jak takie strony działają, czy jest sens zakładania na nich swojego konta oraz co zrobić, jeżeli już się takowe założy. Dlatego dzisiejszy artykuł będzie dotyczył tego jak działają takie serwisy oraz jak krok po kroku wygląda rejestracja oraz jak przygotować się do ewentualnej randki z poznaną na portalu dziewczyną.

Poznam kobiete, która… zakładamy profil

Zaczynamy od początku, czyli rejestracji na portalu. Wybór jest naprawdę szeroki i tylko od Ciebie zależy, na którym serwisie się zalogujesz. Oczywiście możesz utworzyć konto na kilku z nich.
Rejestracja polega na podaniu swoich danych, dodaniu zdjęcia oraz stworzenia swojego opisu. W notce o sobie piszesz o zainteresowaniach, planach na przyszłość, jednym słowem opisujesz siebie. Warto dodać akapit rozpoczynający się od słów poznam kobiete…. W którym napiszesz jakiej dziewczyny szukasz oraz czego oczekujesz od nowej znajomości. Taka informacja sprawi, że będą odzywały się do Ciebie kobiety, które szukają tego samego co Ty.

Szukaj, wybieraj, rozmawiaj

Kiedy już założysz swój profil, nadchodzi czas na poszukiwania. Wśród ofert zamieszczanych przez kobiety szukasz tej, która będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom oraz która wpasowuje się w informacje zamieszczone przez Ciebie w punkcie zatytułowanym „poznam kobiete”. Napisz do każdej, która wydaje Ci się interesująca. Im więcej osób wybierzesz, tym masz większą szansę na poznanie tej, z którą będziesz mógł stworzyć trwały związek.
Napisz do każdej z kandydatek. Zobaczysz czy wasza rozmowa się klei czy też macie problemy ze znalezieniem wspólnego tematu. Oczywiście w między czasie możesz ciągle wyszukiwać kolejne dziewczyny.
Rozmawiaj z nimi aż zdecydujesz się na spotkanie.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Zaproszenie na randkę

Dziewczyny zakładające konta na takich profilach wiedzą, że ten moment kiedyś nastąpi. Może zdarzyć się, że któraś odmów Ci wspólnego wyjścia na kawę lub kolację, jednak zazwyczaj duży procent daje odpowiedź pozytywną.
Pamiętaj, aby nie umawiać się z każdą z nich na dany dzień. Najlepiej spotykać się w przerwach 2-3 dniowych. Ten czas pozwoli Ci zastanowić się nad tym, czy w ogóle chcesz spotykać się z kolejną dziewczyną.
Zapraszając na randkę musisz zastanowić się nad wyborem miejsca. Może dziewczyna wspomniała w rozmowie o swojej ulubionej knajpie? Warto też zaproponować jej, aby ona podała miejsce spotkania, tak aby mogła się tam czuć bezpiecznie – w końcu to randka z nieznajomym. Jeżeli jednak da Ci wolną rękę, wybierz miejsce, w którym będziecie mogli swobodnie rozmawiać. Dobrze, jeżeli będzie znajdowało się w centrum miasta – dla kobiety to znak, że nie musi się Ciebie obawiać.

Czas randki

To, co jeszcze było teorią i zapisanymi słowami „poznam kobiete” przenosi się do realnego świata. Przygotuj się do tego spotkania i pojaw się wyznaczonym miejscu chwilę przed czasem, abyś to Ty czekał na dziewczynę, a nie ona na Ciebie. W dobrym guście będzie kupić jej również kwiaty.
I tym sposobem przeszliśmy od zaczepki do randki. Mam nadzieję, że pomogłem podjąć Ci decyzję dotyczącą założenia konta na portalu randkowym.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności