Jak zdobyć dziewczynę?
Większość panów doskonale zna teorię jak zdobyc dziewczyne, jednak w praktyce nie wychodzi to tak, jak powinno. I zaczynają się myśli typu: co robię nie tak, przecież ten aktor w taki sposób zdobył swoją wymarzoną dziewczynę. I często właśnie tu leży sedno problemu. Nie możemy powielać tego, co już ktoś zrobił. Poza tym, to co działa na jedną dziewczynę, raczej nie zadziała na kolejną.
Dzisiaj dam Ci pewne wskazówki co robić i jak robić, aby zdobyć dziewczynę, na której Ci zależy.

Co lubi?

W moich artykułach znajdziesz wiele wzmianek dotyczących odpowiedniego przygotowania. To jedna z ważniejszych zasad, które należy przestrzegać gdy starasz się zdobyć dziewczynę lub jej zaimponować.
W temacie zdobywania wybranki serca, etap przygotowań powinien skupić się na tym, co Twoja wybranka lubi, jakie ma zainteresowania. Najszybszą drogą do zdobycia kobiety jest pokazanie jej, jak dobrze ją znasz. Staraj się wsłuchać to co mówi, podsłuchaj co nuci pod nosem. Sprawdź jaki rodzaj jedzenia przynosi do pracy. Dzięki temu będziesz miał rozeznanie co może się jej spodobać. Jeżeli będziesz w stu procentach pewny, że informacje, które udało Ci się zdobyć, możesz przejść do działania.
Zaproś ją na koncert ulubionego zespołu lub do kina na film, w którym gra jej idol. Wiesz, że za niedługo ma urodziny? Przygotuj tort niespodziankę z ulubionymi kremami. Wiesz, że lubi róże? Na imieniny kup jej bukiet kwiatów. Takimi małymi, ale celnymi gestami powinno udać Ci się zdobyć dziewczynę.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Jak zdobyc dziewczyne dzięki rozmowie?

Jak zdobyc dziewczyne jedynie za pomocą rozmowy? Jest to możliwe. Kiedy prowadzicie dialog zadbaj o to, aby czuła się słuchana. Uważaj na to co mówi i wykorzystuj to w przyszłości. Interesuj się tym, co dzieje się w jej życiu oraz jakie ma plany. Jeżeli zauważy, że się nią interesujesz, będziesz miał ogromne szanse na to, że za jakiś czas sama zaproponuje Ci spotkanie.
Wypowiadane przez nas słowa mają ogromną siłę. Dlatego wykorzystuj je w odpowiedni sposób. Chcesz zdobyć dziewczynę – komplementuj ją. Niech codziennie usłyszy od Ciebie jedną miłą rzecz, która poprawi jej humor.
Dziewczyny lubią wygadanych facetów, którzy potrafią rozmawiać na dany temat, a dodatkowo dobrze się ich słucha. Nie musisz być świetnym oratorem. Wystarczy, że będziesz odpowiednio składał zdania i nie będziesz nadużywał wulgaryzmów.
Mam nadzieję, że pomogłem Ci w temacie jak zdobyc dziewczyne. Wykorzystaj porady, które podałem Ci powyżej, a masz naprawdę duże szanse, że kobieta którą się interesujesz, zauważy Cię i z chęcią umówi się na randkę.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności