Jak zaimponować dziewczynie?
Dziewczyny należy zachwycać. Często aby zaczęły się nami interesować należy zrobić coś niesamowitego. Imponowanie dziewczynie to także zadanie faceta będącego już w związku. To, że dziewczyna nazywa Cię swoim chłopakiem, nie oznacza że nie musisz się już strać, nie musisz jej zachwycać. Uwierz mi – musisz.
Zastanawiasz się jak zaimponować dziewczynie nie wydając żadnych pieniędzy? Wydaje Ci się, że imponowanie polega na kupowaniu kwiatów oraz robieniu wystawnych kolacji? To błąd. Kobietom imponują małe gesty, które często znaczą więcej niż kupiona róża.

Dżentelmeni są modzie

Kultura osobista, bycie szarmanckim. To bardzo imponuje kobietom. Chcą im zaimponować musisz zachowywać się jak prawdziwy, wychowany mężczyzna. Jak to zrobić? Jest to niezwykle proste. Jeżeli wchodzicie do pomieszczenia, otwieraj przed nią drzwi. Odsuwaj jej krzesło, weź jej płaszcz. Kiedy jest zimno lub pada oddaj jej swoją kurtkę. Takie małe gesty wpływają na to, jak dziewczyna Cię postrzega. I to jest moim zdaniem najlepsza odpowiedź na pytanie jak zaimponować dziewczynie. Przy zerowym nakładzie bardzo łatwo możesz pokazać się kobiecie z jak najlepszej strony.
Może działasz w wolontariacie lub systematycznie komuś pomagasz? Wspomnij o czymś takim podczas jeden z waszych rozmów. Dziewczyna na pewno od razu zainteresuje się tematem i będzie chciała usłyszeć więcej. Ponadto zaimponuje jej to, że jesteś pomocny i troszczysz się o innych.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Zaskakuj

Jak zaimponować dziewczynie? Najlepiej przez zaskoczenie! Dla przykładu – dostałeś smsa, że jest chora i się nie spotkacie. Co powinieneś zrobić w takiej sytuacji? Pojechać do niej, najlepiej z termosem ciepłego rosołu. Kobieta ucieszy się, że jesteś troskliwy i mimo jej niedyspozycji chcesz spędzić z nią czas, przykryć kocem lub zrobić herbatę.
Jesteście na etapie wspólnego mieszkania? Stań się na chwilę panią domu i zrób pranie albo przynajmniej pozamiataj i wrzuć wszystkie skarpetki do kosza na brudną bieliznę. Takie małe gesty wywołają na ustach Twojej dziewczyny uśmiech od ucha do ucha i na pewno zostaną nagrodzone ;).
Jak można zaimponować dziewczynie na wspólnym spacerze? Zabaw się w niegrzecznego chłopca i podkradnij z ogródka sąsiadki lub rabaty w parku chociaż jeden kwiatek. Dziewczyna będzie zachwycona Twoją spontanicznością i tak ogromną odwagą!
Podałem Ci jedynie kilka pomysłów jak zaimponować dziewczynie. Wierzę, że chociaż odrobinę natchnąłem Cię do działania. Nie opieraj się jedynie na moich propozycjach. Pomyśl o tym co lubi Twoja kobieta oraz jaka niespodzianka lub jakie zachowanie mogłoby jej sprawić ogromną radość. Tak naprawdę to Ty posiadasz największą wiedzę dotyczącą tego jak jej zaimponować. Czasami musisz jedynie odrobinę pomyśleć. Nieważne czy będzie to czułe słowo, śniadanie podane do łóżka lub nienaganne zachowanie na kolacji z rodzicami. Kobieta będzie zachwycona samą inicjatywą, która wyszła z Twojej strony.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności