Sposób na podryw

Wielki podryw to marzenie każdego faceta, którego największym zainteresowaniem jest uwodzenie. Podryw gigant może być rozumiany jako zdobycie jeden- ale wyśmienitej dziewczyny lub zdobycie wielu w trakcie jednej nocy. Dzisiejszy artykuł będzie skupiał się na wielkim podrywie, w którym ważna jest ilość zdobytych dziewczyn.
Jest to możliwe. Musisz jedynie zapamiętać kilka zasad, którymi należy się kierować podczas gorączki sobotniej nocy.

Odpowiednia selekcja

Wiadomym jest, że każda kobieta jest inna i podryw jednej będzie trwał 5 minut, inną należy uwodzić o wiele dłużej. Dlatego, szykując się na wielki podryw musisz dokładnie obserwować dziewczyny znajdujące się na Twoim „terytorium” oraz wybrać, te z którymi nie będziesz miał większych problemów.
Obserwacja to klucz do sukcesu. Nie uwierzysz jak łatwo można rozpoznać dziewczyny, które chcą być poderwane i tylko czekają na faceta, który się nią zainteresuje. Taka dziewczyna daje wyraźne sygnały. Przede wszystkim często rozgląda się po sali, aby przez przypadek nie ominąć żadnego faceta, który się w nią wpatruje.
Kolejny znak dla Ciebie, to sposób w jaki tańczy. Zazwyczaj wolne dziewczyny, chcące kogoś zainteresować znajdują się na środku parkietu i wręcz szaleją. Wykorzystują swoje najlepsze ruchy, aby ktokolwiek podszedł i dołączył do tego szaleństwa.
Dziewczyny przy barze lub stolika również dają sygnały potencjalnym kandydatom. Szukaj tych, które eksponują swoje
wdzięki, bawią się włosami lub słomką w szklance.


Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Pamiętaj o czasie

Noc nie będzie trwała wiecznie. Chcesz wykonać swój wielki podryw, musisz trzymać się „grafiku”. Ustal sobie najniższą granicę, czyli ile dziewczyn musisz poderwać danego wieczora i mniej więcej wylicz ile czasu możesz poświęcić każdej z nich.
Dodatkowo, jeśli widzisz, że podryw nie wychodzi tak jak powinien, odpuść sobie i szukaj kolejnego celu. Dzięki temu będziesz miał większe szanse na osiągnięcie zamierzonego celu. Aby osiągnąć co sobie zamierzyłeś zacznij i skończ odpowiedniej porze. Pamiętaj, że wczesnym wieczorem będziesz miał większe trudności na znalezienie jakiejkolwiek dziewczyny, dlatego polowanie najlepiej zacząć później, ale niech trwa do białego rana.

Zmiana otoczenia – wielki podryw w kilku miejscach

Dziewczyny również obserwują cały klub. Chcą wiedzieć kto, gdzie oraz z kim. Więc jeżeli będziesz w jednym miejscu dłużej niż dwie godziny istnieje prawdopodobieństwo, że któraś z uczestniczek z imprezy zauważy, że krążysz Ty – podrywacz. A wtedy niestety, Twój wielki podryw nie wyjdzie. Kobiety żyją w jednym wielkim stowarzyszeniu i mogę Ci zagwarantować, że zanim się zorientujesz każda bawiąca się tam dziewczyna będzie wiedziała, po co przyszedłeś do danego klubu.
Właśnie dlatego polecam Ci wybór miejsca w Twoim mieście, gdzie masz dużo możliwości do wyboru. Co kilka godzin zmieniaj kluby, aby mieć większe szanse na to, że Twój plan wypali.
Wielki podryw to sprawdzenie swoich możliwości. Musisz się dobrze do niego przygotować. Przemyśl parę opcji swoich strategii i wybierz te, które będą najbardziej odpowiednie, które zagwarantują Ci sukces.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności