sztuka uwodzenia

Rozmowy z dziewczynami lubi każdy facet. Jednak nie zawsze wiemy o czym rozmawiać z daną kobietą. Następuje niezręczna cisza i co zrobić dalej? Dzisiaj dowiesz się o czy warto rozmawiać z dziewczynami, jakie tematy lepiej unikać oraz jak się zachować kiedy rozmowa się nie klei.

O czym rozmawiać z dziewczyną?

Każda dziewczyna jest inna, ma różne zainteresowania, obraca się wokół różnych tematów. Od razu chce zalokować myśl części z Was, że panie rozmawiają tylko o kosmetykach i modzie. Oczywiście, między sobą lubią przekazywać sobie najnowsze informacje, pogadać o kobiecych sprawach. Ale potrafią rozmawiać także o polityce, sporcie, filmach.
Kiedy zastanawiasz się o czym rozmawiać z dziewczyną musisz pomyśleć, z jaką dziewczyną będziesz prowadził dialog. Jeżeli czytasz ten artykuł ponieważ nie masz pojęcia o czym rozmawiać z koleżanką z pracy, zastanów się lub wykorzystaj chwilę do waszego spotkania, żeby zaobserwować czym się interesuje. Hobby i zainteresowania to jedne z najlepszych tematów, jakie warto podjąć podczas spotkania z kobietą.
Umówiłeś się z dziewczyną, którą dopiero co poznałeś i nie masz żadnej wiedzy na temat jej zainteresowań? Masz ją w znajomych na profilu społecznościowym? Sprawdź co lubi. Smsujecie przed spotkaniem? Dopytaj się trochę, może sama podrzuci jakiś temat.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Nie mam możliwości zrobienia listy tematów, na które możesz dyskutować z kobietą. Sam musisz do tego dojść. Ja jedynie mogę udzielić Ci paru rad.

O czym NIE rozmawiać z kobietą?

W tym temacie warto być obeznanym. Jeżeli jest to Wasze pierwsze spotkanie, dobrze zrobić odpowiednie pierwsze wrażenie. Nie chwal się więc swoimi alkoholowymi przygodami lub poprzednimi partnerkami. Nie musisz również zaczynać rozmowy od poglądów politycznych czy osądów ludzi nieco odmiennych.
Nie rozmawiaj z nią o innych kobietach. To bardzo drażliwy temat, tym bardziej jeśli zaczniesz je ze sobą porównywać. Kolejna zasada jest zbliżona do tej, którą powinieneś kierować się wybierając tematy rozmów. Jeśli powiedziała Ci, że nie lubi piłki nożnej, nie zmuszaj jej do słuchania o ostatnim meczu.

Co zrobić gdy rozmowa się nie klei?

To częsty przypadek na pierwszych randkach, ale i nie tylko. Z takim problemem zmagają się ludzie z długim stażem związku, kiedy zaczyna już brakować tematów.
Warto ułożyć sobie w głowie o czym możesz rozmawiać z dziewczyną. Kiedy jeden temat się skończy i nie nastąpiło naturalne przejście do kolejnego, wyciągasz asa z rękawa. Jeżeli trafisz z tematem, rozmowa wróci na dobre tory.
Kiedy już naprawdę nie wiesz o czym rozmawiać z dziewczyną możesz wprowadzić chwilę rozluźnienia, opowiadając dowcip. Musi on być na poziomie oraz koniecznie musisz opowiedzieć go dobrze!
Dobrym rozwiązaniem na niezręczną ciszę są również pytania. Zapytaj się gdzie była ostatnio na wakacjach lub jakie ma plany na przyszły tydzień. W momencie zastoju podczas rozmowy, tylko kreatywność i szybka reakcja może uratować wieczór!


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności