Sztuka uwodzenia
Dziewczyny, damy, kobiety. Każdy pragnie ich towarzystwa i chce z nimi przebywać. Ale co kiedy nie mamy pojęcia jak i o czym z nimi rozmawiać? Kwestia tematów jest sprawą osobistą i nie można jednogłośnie stwierdzić, który temat będzie odpowiedni. Sam musisz „sprawdzić teren”, aby wiedzieć jaki temat do rozmowy będzie odpowiedni. Jednak o tym jak rozmawiać z dziewczyną można się długo rozpisywać. Panie są istotami specyficznymi i warto znać parę zasad, którymi warto kierować się podczas rozmowami w ich towarzystwie.

Kultura to podstawa!

Kobiety są delikatne, wrażliwe. I dużą wagę przykładają do kultury swojego rozmówcy. Dlatego, w temacie jak rozmawiać z dziewczyną kulturę stawiamy na pierwszym miejscu!
W temacie kultury podczas rozmowy musisz pamiętać o:
– unikaniu wulgaryzmów,
– stosownym zachowaniu,
– byciu dżentelmenem.
A teraz po kolei. Wulgaryzmy są nie na miejscu kiedy rozmawiamy z dziewczyną. Wiadomo, że czasem można użyć przekleństwa aby wyrazić swoje emocje, jednak pamiętaj aby nie używać ich w miejscach publicznych, nie wykrzykiwać ich. Rozmowa z facetem, który w co drugie zdanie wplata wiązankę jest nieprzyjemna. Nie tylko dla pań, ale także dla części mężczyzn.
Stosowne zachowanie. Jesteś w restauracji – nie siorb podczas kolacji, nie bekaj kiedy ona opowiada o swojej rodzinie. Zapomnij o pluciu, ziewaniu i innych niekorzystnych dla siebie odgłosach oraz ruchach. To negatywnie wpływa na Twoje postrzeganie przez rozmówcę.
Dżentelmeni- tego chcą kobiety. Nie przerywaj, kiedy ona mówi. Nie wykrzykuj swojego odmiennego zdania. Rozmowa z dziewczyną powinna przebiegać na odpowiednim, KULTURALNYM poziomie. Chcesz, żeby odebrała Cię dobrze? Bądź dżentelmen.

Jak rozmawiać z kobieta, czyli jak jej słuchać

Słyszałeś o terminie aktywnego słuchania? Wykorzystuje się go w autoprezentacji oraz podczas szkoleń związanych z wystąpieniami publicznymi. Często jest to ważny aspekt w pracy psychologa oraz pedagoga.
Aktywne słuchanie polega na pokazaniu rozmówcy, że jesteśmy zainteresowani tym, co do nas mówi. Warto wiedzieć na co należy uważać oraz jak się zachowywać. To kolejny ważny punkt w temacie jak rozmawiać z dziewczyną.
Potakiwanie, używanie monosylab „aha”, „mhm” to podstawowe elementy aktywnego słuchania. Kiedy druga osoba coś do nas mówi, warto pokiwać głową lub wpleść głosowe potakiwanie. Następna sprawa to parafrazowanie, czyli powtórzenie tego, co powiedziała druga osoba swoimi słowami. Co nam to daje? Daje to rozmówcy świadomość, że jesteśmy nim zainteresowani i chcemy dokładnie zrozumieć co chce nam przekazać. Zachęcanie do rozwijania myśli to kolejna zasada aktywnego słuchania. Powiedziała, że lubi morze, spytaj się jej czemu, czy może ma jakieś dobre wspomnienia.

Czego nie robić podczas rozmowy

Bardzo łatwo można po człowieku poznać znudzenie. Uciekanie wzrokiem, rozglądanie się po otoczeniu. Tak samo jak ziewanie lub specyficzne przytrzymywanie głowy. Uważaj na takie ruchy, które od razu pokażą, że nie jesteś zainteresowany rozmową. Dziewczyna od razu poczuje się źle i nie będzie miała ochoty na dłuższą znajomość.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności