Podrywanie kobiet
Technik podrywania jest naprawdę wiele. Każdy uwodziciel ma swój własny sposób, który zazwyczaj jest niezawodny w kontaktach z kobietami. W podrywie najlepsze jest to, że każdy może zostać w nim specjalistom! Wystarczy trochę wiary we własne siły, no i oczywiście odpowiednia wiedza na temat kobiet, dzięki której stajesz się niezastąpionym podrywaczem
Chcesz poznać umysł kobiety oraz dowiedzieć się o kilku sprawdzonych metodach w podrywaniu? Przeczytaj poniższy artykuł!

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Każdy z nas to podrywacz

Każdy facet, nieważne czy niski, gruby, łysy, standardowy – może być mistrzem podrywu, tylko musi się odpowiednio nastawić do działania. Jak myślisz, co jest domeną wszystkich „wyjadaczy” w świecie podrywu? Pewność siebie oraz otwartość na coś nowego. Nowego- ponieważ każde podejście do podrywu, każdy aktu uwodzenia jest inne. A to z tego powodu, że każda z kobiet jest zupełnie różna od innej.
Wracajmy jednak do głównego tematu, jakim jest pewność siebie. Jeżeli jesteś nieśmiałym typem faceta, który boi odezwać się do nieznajomej osoby, masz przed sobą wyzwanie. Musisz zmienić podejście do siebie, zanim zaczniesz podrywać. Masz wiele możliwości. Na półkach w księgarni znajdziesz odpowiednie książki, możesz zapisać się na kurs dotyczący asertywności oraz autoprezentacji. Dzięki kilku łatwym ćwiczeniom uda Ci się polubić siebie, a co ważniejsze otworzyć się na innych.
Pochodząc do kobiety, ważne jest abyś od razu zachęcił ją swoją osobą. Na kursach dotyczących podrywania każdy coach zaznacza, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego musimy pracować nad postawą, aby świadczyła o naszej otwartości. Tak więc wypnij klatę, podnieś głowę i do dzieła!

Podrywanie to sztuka mówienia


Na słowach opiera się podryw.
Mimo że mowa niewerbalna jest bardzo ważna, uwodzenie nie uda się bez słów. Należy zadać sobie pytanie co i w jaki sposób mówić. Kobiety to złożone stworzenia, które często trudno zrozumieć. Jednak jest to możliwe. Przede wszystkim, panie uwielbiają być komplementowane, dlatego jednym z podstawowych metod podrywu jest „słodzenie” dziewczynie, która wpadła Ci w oko.
Czas na odrobinę psychologii. Kobiety nie lubią być oceniane, nie przepadają za facetami, którzy myślą, że wiedzą wszystko o każdym. Ty taką ocenę możesz wykorzystać na swoją korzyść. Wystarczy, że powiesz dziewczynie nie wyglądasz na kobietę, która zadaje się z nieznajomymi. Na pewno usłyszysz słowa świadczące o tym, że nic nie wiesz nie znasz się. W tym momencie ładnie daną kobietę przeproś i zaproponuj drinka w ramach rekompensaty za głupi komentarz. Dziewczyny zazwyczaj łapią się na taki haczyk.
Wiesz już co mówić, czas na to jak mówić. Przyznajmy się do tego, jesteśmy zwierzętami. Wyśmienicie rozwiniętymi, jednak mamy trochę z naszych przodków. Każdy gatunek ma jedno ważne zadanie – rozmnażanie. I każdy z gatunków ma swoje sposoby na to, jak przyciągać przedstawiciela płci przeciwnej. U ludzi w dużym stopniu odpowiada za to ton głosu. Kobiety chcąc przyciągnąć mężczyznę, chcąc wydawać się bardziej atrakcyjnymi, mówią nieco wyższym głosem. Natomiast panowie obniżają swój ton. Brzmią dzięki temu bardziej męsko, poważnie. To kręci kobiety i to właśnie ze zniżonym głosem należy je podrywać.


Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności