Sztuka uwodzenie
NLS, czyli Neuro Lingustic Seduction oznacza uwodzenie poprzez mówienie odpowiednich rzeczy. Jak dokładnie działa cała metoda? Jej teoria oparta jest na działaniu kobiecego umysłu. Wielu uważa ją za manipulację, podczas której niczego nieświadome kobiety działają w taki sposób, jaki wymyślili sobie panowie korzystający z NLS. Twórcy teorii NLS skupiali się na emocjach oraz uczuciach kobiet. NLS ma swoich zwolenników oraz przeciwników. Poniższy tekst pokaże Ci czym jest technika NLS, kiedy można ją wykorzystać oraz jak wpływa na życie osób z niej korzystających.

NLS od podszewki

Nero Lingustic Seduction to rodzaj szkolenia stworzony przez Andrzeja Batko, mimo że wielu specjalistów uważa, że jedynie przeniósł on do polski szkolenie opracowane przez amerykańskich specjalistów.
Podczas szkoleń NLS uczestnicy uczą się zmiany nastawienia do uwodzenia, poznają teksty, które warto kierować w stronę kobiet, aby osiągnąć zamierzony sukces. Pracują również nad swoją autoprezentacją, pewnością siebie.
Jak już wcześniej wspominałem NLS opiera się na emocjach kobiety. Jedną z teorii przekazywaną na szkoleniach z uwodzenia jest teoria oparta na przeciwieństwie. Polega ona na „wyzwaniu” kobiety. Przykład: nie wyglądasz na dziewczynę umawiając się z nieznajomym. Kobieta słysząc coś takiego myśli sobie za kogo on się ma! Przecież mnie nie zna! Ja mu pokażę! I tym oto sposobem, umówili się na spotkanie.
Wielu uczestników zaznacza, że same wyuczenie się tekstów to nie wszystko. Trzeba wiedzieć jak się zaprezentować. Niektórzy zaczęli podrywać już na pierwszym etapie szkolenia, podczas którego dowiedzieli się jaką postawę muszą przyjąć. Można wyciągnąć prosty wniosek – pierwsze wrażenie i mowa ciała odgrywają ogromną rolę podczas uwodzenia.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Skutki korzystania z nauk NLS

Uczestnicy kursów oraz osoby uczące się techniki NLS za pomocą podręczników mówią, że poznanie tej teorii pozytywnie wpłynęło na wiele aspektów ich życia. Nie dość, że mają ogromne powodzenie u kobiet, to jeszcze poprawiła się ich sytuacja zawodowa. Wielu z nich zmieniło pracę na lepszą, a duża część zajęła stanowiska kierownicze.
Nasuwa mi się jeden wniosek. Technika NLS pozwala na rozpoczęcie lepszego życia, bogatego w nowe znajomości oraz szansę rozwoju. Ma jednak ona wielu przeciwników, gdyż jest to pewien rodzaj manipulacji, działania na emocjach oraz uczuciach innych ludzi, którzy nawet nie zdają sobie sprawy z tego, co się właśnie dzieje.
Słyszałem o grupie kobiet, która poznała tajniki NLS i potrafią one wyłapywać osoby korzystające z tych metod. Same zaczynają „podrywać” takich mężczyzn, którzy myślą że to kolejny sukces na ich drodze uwodzenia. Jednak w pewnym momencie kobieta wykłada karty na stół i demaskuje osobę korzystającą z technik NLS.
Dobry pomysł na zniszczenie grupy „nieszczerych” facetów czy może rujnowanie szans na lepsze życie dla osób zmagających się z niepewnością oraz niską samooceną?Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności