Jak podrywać dziewczyny?

Podrywanie nadaje sensu męskiemu życiu.
Kiedy uda się nam uwieść dziewczynę, czujemy się bardziej męscy, wzrasta nasza pewność siebie. Każdy facet powinien mieć w swoim życiu etap ciągłego podrywania, próbowania swoich sił w relacjach damsko – męskich.
Przed rozpoczęciem uwodzenia warto poznać kilka dobrych rad i wskazówek, dzięki którym będziesz miał większe szanse na osiągnięcie sukcesu i umówienie się na randkę z dziewczyną, która wpadła Ci w oko.

Wskazówka pierwsza – pewność siebie

Jeżeli zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę, pierwsze co musisz wiedzieć to, czego oczekują kobiety. Panie chcą poznać księcia z bajki, który obroni je przed każdym niebezpieczeństwem. Szukają faceta zabawnego, otwartego, świadomego swoich atutów. Jednym zdaniem szukają mężczyzny pewnego siebie. Przy takimi czują się dobrze, wiedzą, że będą się dobrze bawić i nigdy nie będzie nudno. Nie jesteś pewny siebie? Masz dwa wyjścia: albo wydobędziesz z siebie pewności siebie, albo będziesz udawać, że ją posiadasz.
Mowa ciała to potężna broń, która wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani przez innych. Chcesz być uważany za pewnego siebie? Głowa do góry, plecy wyprostowane, uśmiech i utrzymywany kontakt wzrokowy. Dodatkowo mów niższym niż zazwyczaj głosem i nie wykonuj zbyt wielu ruchów rękami. Dzięki temu będziesz postrzegany jako pewny siebie facet.
Chcesz popracować nad własną samooceną? Zainwestuj w poradnik lub kurs, dzięki którym nauczysz się doceniać swoje mocne strony i zaczniesz postrzegać się zupełnie inaczej.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Jak poderwać dziewczynę? – Odezwij się

Sam słodki uśmiech i namiętne spojrzenie nie wystarczą, aby poderwać dziewczynę. Chcesz zdobyć numer lub zaprosić na randkę? Musisz powiedzieć COKOLWIEK. I dobrze by było, gdyby tym „cokolwiek” było coś, co zagwarantuje Ci sukces. Kojarzysz teksty na podryw? Zapomnij o nich. Myśląc sobie „jak poderwać dziewczynę” nie myśl o oklepanych tekstach. Skup się na komplementach i szczerości. Aktualnie mamy trend na minimalizm. Najlepiej podejść do dziewczyny i szczerze powiedzieć jej, że ma uroczy uśmiech lub spojrzenie, w którym łatwo się zatracić. Panie lubią komplementy, więc jeżeli od niego zaczniesz rozmowę masz szansę na sukces.
Nie bądź jednak nachalny. Dziewczyna nie chce z Tobą rozmawiać? Nie od razu oznacza to, że się jej nie spodobałeś. Może ma faceta? Albo akurat zmarł jej piesek? Nie biegaj za jedną dziewczyną przez całą imprezę.

Wskazówka ostatnia i najważniejsza

Kultura. Powiedz mi jak poderwać dziewczynę rzucając popularnym przekleństwem co dwa słowa? Używanie wulgaryzmów nie czyni z Ciebie samca alfa, tylko gościa, który nie potrafi się zachować.
Kobiety szukają prawdziwych mężczyzn, którzy będą je szanowali i których nie będą musiały się wstydzić. Chcąc poderwać dziewczynę pamiętaj o kulturze osobistej, która jest niezwykle ważna. Jeżeli Twój cel rozmawia akurat z koleżankami, poczekaj aż będzie sama lub podejdź z hasłem „przepraszam, że przeszkadzam, ale…”. Od razu zostaniesz dobrze postrzegany przez Twoją wybrankę.
Proponując jej wyjście na balkon, taras otwórz jej drzwi. Rozmawiając, zaproponuj drinka. Dziewczyny dostrzegają takie małe gesty, które mogą w pozytywnym stopniu wpłynąć na przebieg waszego spotkania.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności