Jak uwodzić kobiety?

Uwodzenie kobiet to temat, który jest różnie rozumiany przez wielu mężczyzn.
Dla jednych to sposób na znalezienie kobiety, inni po prostu lubią podrywać. Istnieje także grupa mężczyzn, dla których jest to sport na miarę rozgrywek olimpijskich. Chcąc sprawdzić jaki odsetek mężczyzn traktuje uwodzenie jak sposób na spędzanie czasu czy też rywalizację, przeprowadziłem małe badania.
Rozmawiałem z wieloma mężczyznami, którzy przedstawili mi swoje historie, mówili co ich motywuje do takiego, a nie innego działania. Dziś przedstawię Ci przedstawione powyższej trzy typy mężczyzn.

Uwodzenie w celu zdobycia miłości

Tego typu mężczyzn spotkałem stosunkowo mało. Jednak zdarzyli się faceci, którzy mówili, że wychodzą wieczorami na miasto tylko po to, aby wreszcie poznać dziewczynę, z którą mogliby stworzyć związek. Na pytanie czemu nie korzystają z portali randkowych, część z nich odpowiedziała, że to nie to samo. Ważne jest dla nich pierwsze wrażenie, podczas którego mogą zobaczyć jak zachowuje się dziewczyna.
Zadałem im także pytanie co sądzą o facetach, którzy podrywają aby spędzić noc z piękną dziewczyną lub aby móc pochwalić się przed kumplami ilością poderwanych. Zdziwiłem się ich reakcją. Prawie 90 procent, zaczęło się śmiać, mówiąc że to dziwny sposób na spędzanie czasu, padł także komentarz, że ze względu na drobne kompleksy muszą się dowartościowywać.

Podrywam dla hobby

Uwodzenie dla wielu jest częścią rozrywki. Wydawać by się mogło, że to damski sposób na poprawę humoru w piątkowy wieczór. W końcu to kobiety kuszą i uwodzą mężczyzn, aby potem ich zostawić lub nawet wyśmiać.
W rozmowach z facetami, którzy uwodzą aby trochę się pobawić nie dowiedziałem się niczego czego nie wiedziałem do tej pory. Dla mężczyzn to po prostu dobra zabawa, okazja na poznanie nowych dziewczyn. Wielu z nich utrzymuje kontakt z poderwanymi dziewczynami – są dobrymi znajomymi.
Dla takich facetów to nie tyle sposób na pokazanie swojej męskości co po prostu okazja do poznania ciekawych kobiet, z którymi można spędzić czas w miłym towarzystwie.

Jeśli chcesz wiedzieć jak być bardziej pewnym siebie i dzięki temu zdobyć kobietę to koniecznie przeczytaj mój poradnik:

Potężna Pewność Siebie Alfa
(kliknij na obrazek lub link)

Nowa dyscyplina olimpijska

Doszliśmy do sedna tematu. Uwodzenie dla punktów. Na całe szczęście (dla kobiet i mężczyzn), tego typu facetów nie ma za dużo. Jednak zdarzają się faceci, którzy za cel stawiają sobie być jak drugi Barney Stinson z serialu Jak poznałem waszą matkę . Dla tych, którzy nie znają tej postaci – jest to amant, podrywacz, który dąży do tego aby w jego łóżku znalazło się jak najwięcej kobiet.
Tacy faceci traktują uwodzenie jak coś poważnego. Do każdego wyjścia dokładnie się przygotowują, obmyślają kilka scenariuszy wieczoru, a na jego zakończenie notują swój wynik oraz analizują co mogliby poprawić, jak zachować się następnym razem.
Na zakończenie rozmowy z każdym facetem tego typu zadałem pytanie czemu to robią, dlaczego traktują uwodzenie jak sport. Część z nich nie umiała odpowiedzieć mi konkretnie na to pytanie, kilku powiedziało, że dzięki dobrym wynikom stają się prawdziwymi mężczyznami, a paru po prostu milczało, nie wiedząc co mają odpowiedzieć.Raporty

“Jak Uniknąć Odrzucenia, Jeśli Nie Wiesz O Czym Rozmawiatać Z Dziewczyną?”

Wystarczy wpisać swój adres email oraz imię, a już niedługo dostaniesz trzy raporty, z których dowiesz się.

– Jak zapobiec odrzuceniu przez dziewczynę? Jakich błędów nie popełnić, aby się nie ośmieszyć przed dziewczyną?

– Najlepsze tematy do rozmowy z kobietą Nigdy więcej “krępującej ciszy” podczas rozmowy.

– Jak stać się bardziej interesującym, zabawnym i atrakcyjnym mężczyzną? Poznaj sposoby, które sprawią, że staniesz się atrakcyjniejszy dla dziewczyn

– Jak używać mowy ciała, żeby przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie kobiet?

“Wypełnij poniższy formularz”

wstawiając swoje imię i mail. W ciągu kilku minut otrzymasz dostęp do wszystkich darmowych raportów i kursów.

Zgadzam się z Polityką Prywatności